İçeriğe Yönlendir

Kapatılan Facebook Hesabımı Nasıl Tekrar Açabilirim?

Uğur Çınar

Recommended Posts

Erdoğan Temur

Facebooka mail atarak açabilirsiniz ama tamamen silindiyse yeniden üye olman gerekecektir.

Konu başlığına direk problemini yazsaydın daha iyi olurdu. Mod. düzenler artık :)

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

tamam oldu mehmet abi biraz daha dikkatli olurum anlamıyorum dun aksam bi sorun yoktu sabah actıgım da hesabımı niz kaptılmıstır yazıyo facebook nasil mesaj atmak gerekiyor

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Öncelikle hesabınızın niye kapatıldığını bulmanız gerekiyor. Facebook'la öncelikle bu konuda iletişime geçin derim.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
tamam oldu mehmet abi biraz daha dikkatli olurum anlamıyorum dun aksam bi sorun yoktu sabah actıgım da hesabımı niz kaptılmıstır yazıyo facebook nasil mesaj atmak gerekiyor

hakkında gerçek kişi olmadığını belirten şikayetler gelmiş yada mesajlaşma sistemini çok fazla kullanmış olmalısın.

ilki olduysa tekrar açtırman zor. kendine yeni hesap aç. sorun çok mesaj atmak ise 3 gün içinde kendiliğinden açılır.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Bence boşuna hiç uğraşmayın. Benimde kapatılmıştı şikayetten dolayı (fenerlileri çok kızdırmışım :p ) ne kadar uğraştıysam olmadı. "Daha fazla ısrar etmeyin kesinlikle açılmayacaktır hatta fotoğraflara veya diğer bilgilere bir daha asla ulaşamayacaksınız" gibisinden mail atmışlardı :) Bende daha fazla uğraşmadım bem beyaz bir sayfa açtım hayatımda :) Olan mesaj kutumdaki bilgilere oldu :(

Ama öncesinde ingilizce bir mail atarak ulaşın nedenini sorun.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Siz genede bir maile sorun. Düşük bir ihtimal de olsa geçici süreyle ulaşımınızı engellemiş olabilirler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...