İçeriğe Yönlendir

Ford Arabası Arıza Yapmazzz

Misafir

Recommended Posts

Evren Erakçora
Ak sakallı beyaz saçlı ise o yaşlı amca Henry Ford'un ruhu olabilir :)

Arıza yapar ama arızayı bulamazsınız dese daha doğru olurmuş.

:flowers:

Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya
ee yaşlı amcamız doğru demiş bende yolda bırakan Ford a hiç rastlmadım ölüsü gider ölüsü :good1:

10 yıldır focus kullanıyorum .Bir kere yolda kaldım oda tam ford servisin önüydü :lol2:

Yorum bağlantısı
Fatih Ardıç

degerli arkadaşlarım bence tüm markalar az yada çok arıza yapar ama bunu dogru yorumlamak gerekir nasılmı dersiniz ?

nelerin kullanıcı ile ilgili nelerin kullanıcı dışı oldugunu bakmak lazım

bizde bir mantık vardır yeni araç kusursuz olmak zorundadır hepizin mantıgı budur bu da her ürün için geçerlidir bence esas bunu konuşuyor olamız daha dogru olur

konunun başlıgına gelelim ford araç eger aracın kendisi iyiyse kullanıcısıda iyi ise bence hiçbir zaman yoldada kalmaz arızaylada ugraşmaz aracındaki herşeyi düzenli olarak yaptırıp aracında en uzun süre kesintisiz hizmet alır bu ford araç içinde geçerli kullandıgı tüm ürünler içinde geçerlidir

sizlerinde degerli zamanınızı almak istemiyorum

selamlar fatih

Yorum bağlantısı
degerli arkadaşlarım bence tüm markalar az yada çok arıza yapar ama bunu dogru yorumlamak gerekir nasılmı dersiniz ?

nelerin kullanıcı ile ilgili nelerin kullanıcı dışı oldugunu bakmak lazım

bizde bir mantık vardır yeni araç kusursuz olmak zorundadır hepizin mantıgı budur bu da her ürün için geçerlidir bence esas bunu konuşuyor olamız daha dogru olur

konunun başlıgına gelelim ford araç eger aracın kendisi iyiyse kullanıcısıda iyi ise bence hiçbir zaman yoldada kalmaz arızaylada ugraşmaz aracındaki herşeyi düzenli olarak yaptırıp aracında en uzun süre kesintisiz hizmet alır bu ford araç içinde geçerli kullandıgı tüm ürünler içinde geçerlidir

sizlerinde degerli zamanınızı almak istemiyorum

selamlar fatih

rabbim nazardan korusun emmi bu cevaba uyuyor.çaglar beyde öyle ve bir çok arkadaşımızda öyle,bende adayım.elimden ne gelirse yapıcagımı biliyorum.ilk aracım mondeo ve son kullandıgım araç olmasını çok istiyorum ama nasip kısmet,arızalarda öyle kısmet.

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...

Dün öğleden sonra iş yerimin karşısında yolda parkeden 97 mondeo patlıcan moruna benziyen renkte binek mk2 gördüm sahibi bişiler yapıyordu.Meraktan indim yanına gittim.Emekli memur imiş radyatörün üst sag tarafındaki plastik tıpa tarzı parça yerinden çıkmış bırakmış.Japonla ugraşıyordu dedim onu dökerek yerine zarar verme içine akar daha kötü olur ikili karışım sert yeşil yapıştırıcı al o daha iyi olur ama tabi kesin çözüm olmaz.Yeni radyatör alacagım falan dedi.Sordu bana piyassası nedir diye dedim 8 ile 13 14 temizliğine yılına göre değişiyor dedim.Mondeoma 15 versinler asla vermem böyle araç bulunmaz tarzında cümleler sarfetti.Ghia modelinden daha iyi dedi.Bu cümleler benide sevindirdi aceleden yapıştırıcı almaya gitti fazla sohbet edemedik.

Mondeo tutkudur. :)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Konu güncele taşınınca okuma şansım oldu. Ford arıza yapmaz ne hoş bir anıymış. :)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
Ford arıza yapmaz, servis bozar. :nazar:

Doğru söze ne denir :) Sivas ford 3'de 2 ile en başarılı arıza çıkartma ekibi.

Yorum bağlantısı
Taner Dağlıgil
Dedenin gençliğindeki 55 model amerikan ford lar az arıza yapıyordur doğrudur. :D Şimdikileri bilse... :)

+06

:)

Yorum bağlantısı
Gökhan Aldemir

Benzer bir hadise benimde başıma gelmişdi soğuk bir kış günü :D aracı park ettim geri vitesinde bırakıp el frenini çekmedim. 60 yaşlarında bi dayı evladım niye geri vitesde bıraktın aracı diye sordu bende anlattım durumu bi an öfkelendi olur mu canım öyle şey bendede granada var bunların frenine bişeycik olmaz öyle yapışmaz felan dedi ama geri vitesinde bırakırsan müşürü yakarsın dedi :D Tamam dayıcığım dedim bende ;)

Yorum bağlantısı

Mondinin söküp takmadığım yeri motor indirme hariç kalmayacak hala aynı şekilde çalışmaya devam ediyor :D:D;):( Serviste çalışsam böyle olmaz kesin bozardım. :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...