İçeriğe Yönlendir

Fotoğraf Makinesi İçin Hangi Marka/model Şarjlı Pil Önerirsiniz?

Eray Sireli

Recommended Posts

O sizin makinanızın sorunu, ben profesyonel makinada 2 setle hafıza kartını fullüyorum.

Hatırı sayılır şarjlı pillerimden daha fazla dayanıyor.

BİM de satılan bu pillerin çeşidi yok değil mi? AA olarak tek bir çeşit var yani? Eğer öyle ise bizim BİM dekiler defolu  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ne için kullanılacağına bağlı. Olympus marka bir fotoğraf makinamda en fazla 10-12 tane flaşlı fotoğraf çekebildiler bu BİM piller. Duvar saatinde 6 ay gidiyorlar. Paraya yazık bence.

Herhangi bir seçim yok, ister tek tek, ister 2 li ister 3 lü...

Şu ürünle farkı nedir acaba, biliyor musunuz?

http://www.pilmarket.com/default.asp?rsm=UrunDetay&UrunId=1007

Yorum bağlantısı

Şu ürünle farkı nedir acaba, biliyor musunuz?

Daha önce çok sayıda şarjlı pil ve şarj aleti kullandım. Kullandıklarımın hepsi 4 lü. Bazıları 4 adet AA ve ilave küçültme işlemi ile 4 adet AAA pil şarj edebiliyordu. Tabi bu max. 4 adet. İsterseniz tekli yada ikili olarak şarj ediyorlar. Herhangi bir tuş yada işlem yapmanıza gerek yok. Şu iyi bu kötü diyemem. Teknik bilgim yok. Ancak hızlı olsun diye hızlı şarj aleti ve pil almıştım bir seferinde. 3 ay sonra piller pert... Şarj aleti diğer pilelride öldürdüğünden tavsiye etmiyorum. Tecrübeyle sabit yani.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Daha önce çok sayıda şarjlı pil ve şarj aleti kullandım. Kullandıklarımın hepsi 4 lü. Bazıları 4 adet AA ve ilave küçültme işlemi ile 4 adet AAA pil şarj edebiliyordu. Tabi bu max. 4 adet. İsterseniz tekli yada ikili olarak şarj ediyorlar. Herhangi bir tuş yada işlem yapmanıza gerek yok. Şu iyi bu kötü diyemem. Teknik bilgim yok. Ancak hızlı olsun diye hızlı şarj aleti ve pil almıştım bir seferinde. 3 ay sonra piller pert... Şarj aleti diğer pilelride öldürdüğünden tavsiye etmiyorum. Tecrübeyle sabit yani.

Hızlı olmasının önemi yok. Yedek pillerim var. Şimdiki şarj aletim artık küçük pilleri şarj edemiyor. Popoları oturmuyor yuvaya maalesef küçüklerin. Mecburen telsiz telefonumda şarj etmek durumunda kalıyorum.

Benim için önemli olan, memory refresh yapabilecek, discharge edebilecek ve tek tek şarj edebilecek olması. İlk ürün yapıyorsa, hemen alayım :)

Yorum bağlantısı

Hızlı olmasının önemi yok. Yedek pillerim var. Şimdiki şarj aletim artık küçük pilleri şarj edemiyor. Popoları oturmuyor yuvaya maalesef küçüklerin. Mecburen telsiz telefonumda şarj etmek durumunda kalıyorum.

Benim için önemli olan, memory refresh yapabilecek, discharge edebilecek ve tek tek şarj edebilecek olması. İlk ürün yapıyorsa, hemen alayım :)

Belirttiğinizde hepsi var sanırım. Görsel olarakta kaliteliye benziyor. Malum bu ürünler birazda şans işi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...