İçeriğe Yönlendir

Noter Satıştan Sonra Ruhsat Alınacaksa...

Ergin Şendağ

Recommended Posts

Ergin Şendağ
(düzenlendi)

arkadaşlar başlıktan anlatmaya çalıştığım gibi;

yarın kısmetse notere satışa gidersem, satış bitişinde noter elemanı ruhsat için emniyete bilgileri gönderip ruhsata başvurursa ve ben ruhsat çıkmadan lpg taktırırsam ruhsatım kargo ile elime geçince LPG yi işletmek için bi daha mı ruhsat değiştirecem? Yoksa ruhsat istemiyorum deyip, geçici ruhsatla idare edip, lpg takıldıktan sonra mı kendim başvuracam ??? Ne dersiniz?

tarihinde Ergin ?enda? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Yeni ruhsatı gidip kendimiz alabiliyoruz 15 gün içinde şubeye gitmessek eve yolluyorlar diye biliyorum ben.

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
Yeni ruhsatı gidip kendimiz alabiliyoruz 15 gün içinde şubeye gitmessek eve yolluyorlar diye biliyorum ben.

herhalde gidip söyleyecez ruhsatı çıkarmayın, LPG taktırdıktan sonra çıkaracam diye...

Yorum bağlantısı

Evet biraz öyle oluyor zaten siz 3 4 gün içinde bunları halledene kadar ruhsat cıkmaz galiba.Bu benim bildiğim başka türlü bir prosüdür varmıdır bilmiyorum yanlış yönlendirmek istemem sizi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ezginler

Durum biraz karışık gibi satış yapılırken araç benzinliyse bu bilgilere göre noter satışı yapar : sanıyorum ve ruhsat adınıza çıksada araca LPG takılınca size düşen sadece ruhsata LPG işletmek olacak benim mantıgım böyle fakat net bilgisi olan yorum yazarsa daha faydalı olacaktır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...