İçeriğe Yönlendir

C-max Sony Dış Camı

Hüseyin Bektaş

Recommended Posts

Hüseyin Bektaş

bu akşam klime üfleme ızgaralarına asılı olan koku' şişesinin patlaması sonucu teyp'in dış camı catladı:wub:

bu tek başına değiştirme imkanımız varmı arkadaşLar

(akLınızda buLunsun siz asmayın kokuları)

Yorum bağlantısı

Hüseyin bey geçmiş olsun. Teyp camını tek bulabileceğinizi sanmıyorum, yerine yeni tip sony uyuyorsa onlardan almanızı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Bektaş

tşk ederim arkadaslar, temizleyebildigim kadar temizledim dış plastigede cok azda olsa zararı dokundu

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu tür hasarları görünce çok üzülüyorum...

Yıllardır gördüğümüz her kokuyu uyarıyor ve söktürüyoruz...

Ben bazen abartıp, ışıkta beklerken yanımdaki arabada görürsem onlara bile söylüyorum.. O kokuların hepside asit gibi zarar verir araca...

Teybin camını tek olarak bulacağınızı sanmıyorum..

Bozuk bir teypten falan sökülür belki...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İstanbul da, ışıklarda, beyaz Mondeodan kafa uzatan bir adam, eliyle havalandımra ızgarasına işaret ediyor :) Levye-çekiç girişiler :D

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
bu akşam klime üfleme ızgaralarına asılı olan koku' şişesinin patlaması sonucu teyp'in dış camı catladı :p

bu tek başına değiştirme imkanımız varmı arkadaşLar

(akLınızda buLunsun siz asmayın kokuları)

bu kokularda sadece ucucu olmasını saglayan aseton tarzı kimyasallar kullanılıyor.aracı ilk aldıgımda çocukların hevesi kırılmasın diye aldım sonra çaktırmadan attım.hurdacılarda çıkma orjinal şekilde bulunuyor ama sizin araçtaki model şansınıza internetten hurdacıları taratıp telle sormanız gerekiyor.başkada yol yok gibi.oto teypcilerde de olma ihtimali var,flexiden o ebatta kesip uydurulabilr belki ama şekil itibari ile zor gibi.yada ince şeffaf sert plastikler var ambalajda kullanılan rahatca şekle giriyor o tarzda denenebilir sadece teori.

İstanbul da, ışıklarda, beyaz Mondeodan kafa uzatan bir adam, eliyle havalandımra ızgarasına işaret ediyor :) Levye-çekiç girişiler :rofl:

:D:D

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...