İçeriğe Yönlendir

Focus 2 Aux Girişine Telefon Baglanması

Hakan Yıldız

Recommended Posts

Hakan Yıldız

selam arkadaslar f II lerde aux a telefon baglayanınız varmı nasıl yapılır.telefonla konusma cezası yemekten bıktım yardımcı olursanız memnun olurum selamlar...

Yorum bağlantısı
Ramazan Alpan

hakan bey yapmanız gereken bir ucu aracın aux çıkışına uyumlu diğer ucu telefonun kulaklık çıkışına uyumlu kablo almanız daha sonra teyibi aux moduna geçirerek telefon görüşmesi yapa bilirsiniz ben şu anda kullanıyorum ama görüşme sırasında teyibin sesini biraz fazla açmanız gerekiyor hatta ben müziği bile telefondan dinliyorum

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Ben kullaniyorum, sesi fazla açmak gerekiyor, çok ta fazla açarsınız çınlama yapıyor

Yorum bağlantısı

arkadaşlarda belirtmiş sadece ses için kullanabilirsiniz microfonu telefonun mic ini kullanırsınız sesi fazla açmanız bu nedenle gerekli.ama saglıklı degil.telinizde bloutot varsa buna uygun kulaklık olucaktır.ve pil sorunu baş gösterir.

en garanti çözüm ise blootot versiyonlu cep tellerine uygun teyplerdir.cep ile teyp bluotot eşlendirildikten sonra mükemmel kullanım oluyor.teyplerin kendi microfonu mevcut.arkadaşım kullanıyor.ama bu özellige en yatkın ve sorun çıkarmayan telefon nokia diger teller uyumda zorlanıyor.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

bende bu sorunu kulaklıkla aşmıştım jabra aldım bir tane birde çakmaktan usb çıkışı olan şarj aletlerinden aldım şarj sorununu arabada hallediyordum toplam maliyeti 30-40 lira tutuyor. bluetooth kulaklıklar çok ucuzladılar

Yorum bağlantısı
Bekir Kuntay Nalbantoğlu

2010 focusuma 5800 ımı bağlayıp kullanıyorum uzun yolda bu şekilde..mikrofon olarak telefonun kendi mikrofonu kullanılıyor ama iş görüyor yinede..

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç
(düzenlendi)

Bluetooth kulaklığın verdiği zarar normal konuşmanın (telefon kulağın üstündeyken) verdiğinden daha fazla bunu unutmayalım, tümor yapma riski daha da fazla. Doktorum söylemişti. baş ağrısı şikayetim vardı, sürekli olarak kulakta tutulması tümore kesinlikle yol açıyormuş. Bana tavsiyesi normal radyo dinlemek için telefon kutusunun içinden çıkan kulaklıklar oldu. Başta alışamadım ama şimdi çok rahat, güvenli ve sağlıklı olduğunun farkına vardım, tek kötü yanı telefon faturam arttı çok konuşmaktan. :angry:

edit : Bu arada aux tan ses alırsanız eko yapma olasılığı var,birde telefon mikrofonu yetersiz kalabilir

tarihinde Can tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Ufuk Memiş
hakan bey yapmanız gereken bir ucu aracın aux çıkışına uyumlu diğer ucu telefonun kulaklık çıkışına uyumlu kablo almanız daha sonra teyibi aux moduna geçirerek telefon görüşmesi yapa bilirsiniz ben şu anda kullanıyorum ama görüşme sırasında teyibin sesini biraz fazla açmanız gerekiyor hatta ben müziği bile telefondan dinliyorum

ramazan bey ben aux tan telefondan mp3 dinleyemiyorum. siz nasıl yapıyorsunuz?

aux kablosu aldım bir ucu torpidodaki aux girişine diğer ucunuda cep telefonuma taktım telefonumun mp3 mizklerini açtım teybimdende aux tşuna bastım ama arabamın hoporlerinden ses falan gelmedi telden çalmaya devam etti.

Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

samsung L760 marka telefon için aux bağlantı kablosu var mı? varsa nereden temin edebilirim. yardımcı olursanız sevinirim..

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
ramazan bey ben aux tan telefondan mp3 dinleyemiyorum. siz nasıl yapıyorsunuz?

aux kablosu aldım bir ucu torpidodaki aux girişine diğer ucunuda cep telefonuma taktım telefonumun mp3 mizklerini açtım teybimdende aux tşuna bastım ama arabamın hoporlerinden ses falan gelmedi telden çalmaya devam etti.

teyiptende auxa bastıysanız,teyibinve telefonunda sesi açıksa taktığın halde telin hoparlöründen çalmaya devam ediyosa kablo bozuktur

Yorum bağlantısı
Guest Ramazan Demir

Bende nokia 2700 telefon var. Yani normal jack girişli telefon, kulaklık çıkışının olduğu yere bi tane aux kablosu alırsanız auxtan görüşme yapılabiliryor.

Yorum bağlantısı
Ismail Enes Kahraman
2010 focusuma 5800 ımı bağlayıp kullanıyorum uzun yolda bu şekilde..mikrofon olarak telefonun kendi mikrofonu kullanılıyor ama iş görüyor yinede..

Bende de 5800 var... Siz ona gore ozel kablomu aldiniz ?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ercan Palabıyık
selam arkadaslar f II lerde aux a telefon baglayanınız varmı nasıl yapılır.telefonla konusma cezası yemekten bıktım yardımcı olursanız memnun olurum selamlar...

merhaba nokai x6 telefon modelimle aracım titaıum modelinin aux girişince ses asırı yankı ypıyo 3.5 stero jak ile bende böyle bir problem yaşıyorum :unsure2:))

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Ahmet Karabatak

iyi geceler arkadaslar

genelde bütün telefonlarım kulaklık cıkısı 3,5mm jack uyumludur.araclarımızdakı aux gırısıde 3,5mm bende nokia e72 tlf var gecen gün kablo alıp

bagladım teybinde aux düğmesine bastım seside biraz acınca telefondeki müzikleri dinlemeye başladım ancak bır sorun var ses sadece sol taraftakı hoparlorlerden cıkıyor sağ taraftan cıkmıyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...