İçeriğe Yönlendir

Becker

Mert Yeldan

Recommended Posts

Erhan Doruk

hemen hemen hepsi aynı işi yapıyor, farklılaşan , yazılım, işlemci ve alıcı

igo 8 varsa güncel yazılıma sahip

teknik özelliklerine gelince

Dimensions - 125mm (W) x 82.5mm (H) x 18.7mm (D)

Weight - 197g

Display - 4.3-inch TFT touch-screen 16:9 with 24 bit colour depth, 16.7 million colours

Processor - 400MHz Processor

GPS - SIRF II GPS receiver

Memory Card - Internal 4 GB Flash memory with 42 European countries pre-installed

Automatic On/Off - unit turns on and off with ignition switch (vehicles with switched cigarette lighter only)

en son SIRF IV alıcılar çıktı , o çok güncel değil, onun dışında 400 mhz işlemcisi olması gayet güzel. yeterli bir cihaz.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Bahsettiğiniz oysa kullanılıyor bilgisi yanlış demek istedim,çünkü hala satışta olan navigasyon cihazlarında kullanılamıyor ve prototip olarak olan cihazlar var bunlarıda firmalar çeşitli log alma vb. gibi şeyleri bildirmek için ar-ge'lerinde kullanıyor bizim gibi.

Saygılar

benim "alıcı" kelimesini kullanmam yanlış aslında . işlemci demek istiyordum. sirf atlas 4 işlemciler SiRF GRF3i+ anten kullanıyor.

SIRFatlas IV işlemcilerin çıkış tarihi 9 haziran, 2009. şu an piyada yeni çıkan cihazların çoğunda bu işlemci kullanılıyor.

http://www.sirf.com/products/multifunction4.html

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy
Becker kullanan var mı ?

Bende TA 205 modeli var. Almanya'dan almıştım.

Harman becker Almanların gurur duydukları markadır,yaklaşık 20 yıl önce tamir için becker oto müzik setini görmüştüm ,sade basit hatta demode görüntüsü altında inanılmaz üstün teknoloji ürünü olduğuna şahit oldum.,hala hazırda japon markaları gibi çocuk oyuncağı tuşları ,metalik akustik sesleri ,aptal şapsal animasyonlar yaratan lcd ekranı yoktur,becker'de yalın ve temiz ses vardı,tahminimce gps de bir o kadar başarılıdırlar.

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy
Harman becker Almanların gurur duydukları markadır,yaklaşık 20 yıl önce tamir için becker oto müzik setini görmüştüm ,sade basit hatta demode görüntüsü altında inanılmaz üstün teknoloji ürünü olduğuna şahit oldum.,hala hazırda japon markaları gibi çocuk oyuncağı tuşları ,metalik akustik sesleri ,aptal şapsal animasyonlar yaratan lcd ekranı yoktur,becker'de yalın ve temiz ses vardı,tahminimce gps de bir o kadar başarılıdırlar.

internet sayfasını yeni keşfettim ,sadeliğinden birşey kaybetmemiş bir modeli,görünümüne aldanmayın :)

http://www.mybecker.com/enUK/Automotive-Me...8-Overview.html

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...
Mert Yeldan
Çok kaliteli olduğuna hem fikirim ben.

Bir kere şaşma kilitlenme donma vs yapmadı.

Bunu dedim ya :D Maşallah dediğim yaşamıyor, Temmuzda sağolsun Antep üzeri götürüyordu beni Ankara'ya.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Mert bizim gelen almancıda vardı, kapıkuleye kadar getirmiş, Türkiye haritası yok içinde. biraz inceledim güzel cihaz ancak! haritaları toplu yani Türkiye haritasını yüklüyemiyorsun, komple Avrupa olarak alıyorsun haritayı. yada ben bulamadım :bravo:

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Lokman Ceritlioğlu

cihazı geri götürdü :) bilmiyorum ne yaptığını, bu gelişinde telefon navigasyonuyla gelmişlerdi. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...