İçeriğe Yönlendir

Cam Filmi, Yeni Ön Krom Çıta, Sustalı Anahtar

Yasin Çelik

Recommended Posts

Yasin Çelik
kardeşim çok güzel araba güle güle kullan .bende 1.4 TDCİ titanium u kullanıyorum.araç siyah.bi şey sormak istiyorum farların içini boyattın mı acaba sanki siyah diye gördüm .nasıl lyapıldığını filan açıklarsan sevinirim.teşekkürler :)

Farlar orjinaalinden böyle Trendlerin içi boyalı merceksiz .Titanyumların içi boyasız mercekli

hayırlı uğurlu olsun

çitaya verdiğiniz para :)

Bi paravermedim sağolsun çinli kardeşler den rica minnet getirebildim :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
Yasin Çelik
sis farı diye bağırıyo... ama güzel hayırlı olsun.

Sis farı değilde gündüz farı düşünüyorum ama kafama yatan bir şeylerde bulamıyorum :nazar:

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Kemal Şeyhzadeoğlu
Merhaba ,

Şu sustalı anahtar olayını ben de istiyorum. bu konuda yol gösterebilir misiniz?:

Bende merak ettim.....Çinden nerden getiriyorsunuz_

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
Bende merak ettim.....Çinden nerden getiriyorsunuz_

Daha evvelcede farklı eklentiler için aynı cevabı vermişdim.

Ben uzakdoğudan ithalal yapan bir firmada çalışıyorum

dolayısı ile uzak doğuda bağlantılı olduğumuz bir kaç arkadaş var

Rica minnet kırmıyorlar sağolsunlar

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Daha evvelcede farklı eklentiler için aynı cevabı vermişdim.

Ben uzakdoğudan ithalal yapan bir firmada çalışıyorum

dolayısı ile uzak doğuda bağlantılı olduğumuz bir kaç arkadaş var

Rica minnet kırmıyorlar sağolsunlar

abi sen dukkanin yerini tarif et yakinlardaysa bizim buraya ben aliyim millete burdan :unknw::D

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
abi sen dukkanin yerini tarif et yakinlardaysa bizim buraya ben aliyim millete burdan :D :D

Valla Dükkan nerelerde bende bilmiyorum ama benim arkadaşım Qingdao ( kuzey bölgesinde) bildiğim kadarı ile oda netden alıyor,bana yolluyor :D

Yorum bağlantısı
Cengiz Yılmaz
ben bursada iki yan camı 60 tl ye yaptırdım ön yolcu tarafları sadece komplesinide 200 tl ye yapıyolar ömür boyu garanti bursada olanlara tavsiye ederim ziebarta gidiyordum ziebart kapanmıstı az ileri gidince vardı

Ben aracı alırken park sensörü dahil 5 cama film çektirmiştim servisinde 600 liraydı. Özellikle park sensörü çok faydalı.

Yorum bağlantısı
Ali Murat Koca

bir trend i ilk defa bu kadar sexi gördüm :lol: bir de jant olsa tam olur..ve bence trendlerin içi titaniumlarınkinden çok daha ciks duruyor...güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
bir trend i ilk defa bu kadar sexi gördüm :seytan: bir de jant olsa tam olur..ve bence trendlerin içi titaniumlarınkinden çok daha ciks duruyor...güle güle kullanın...

teşekkür ederim bu arada jant olacak tabide bir türlü ne aradığımı bulabiliyorum (ne aradığımıda bilmiyorum) nede bulduklarımı beğeniyorum :)

Yorum bağlantısı
Ali Çukur
teşekkür ederim bu arada jant olacak tabide bir türlü ne aradığımı bulabiliyorum (ne aradığımıda bilmiyorum) nede bulduklarımı beğeniyorum :nargile:

Niye arıyorsunuz ki Yasin Bey?

ST Janttan iyisini mi bulacaksın :p

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
Niye arıyorsunuz ki Yasin Bey?

ST Janttan iyisini mi bulacaksın :nargile:

Replika olanlarmı ?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Arda Kürüm
Anahtarı Çinden getirttim (orijinal) her hangi bir ücret tabikide ödemedim

Diş açtırmaya 20 Tl

servisde kodlamaya 30 Tl ödedim Toplamda 50 Tl ye maal oldu ama servis aracı yıkadığı için 15 Tl düşersek 35 Tl de diyebiliriz.

Navigasyon olayı ile ilgili iki konuda bekliyorum 1. si şu an için model çeşitliliği yok az daha yaygınlaşsın ikincisi ise aracın garantisi vs var malum az daha eskiteyim

anahtarı nasıl getirttiğiniz hakkında biraz bilgi verir misiniz Yasin bey bende düşünmekteyim böyle birşey ama nasıl olcagı hakkında bir fikrim yok

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
anahtarı nasıl getirttiğiniz hakkında biraz bilgi verir misiniz Yasin bey bende düşünmekteyim böyle birşey ama nasıl olcagı hakkında bir fikrim yok

Arkadaşıma rica ettim oda sağolsun yolladı

işim gereği uzak doğu da bir çok firma ile çalışıyorum

bunların içindende az da olsa hatrı sayılır arkadaşlar ediniyorsunuz. benim metodum ile getirmek zor siz ebay yada diğer alışveriş sitelerini deneyebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Serdar Özkan
(düzenlendi)

Çok güzel olmuş çıtalar..hatta okdr orjinaline benziyorki Ford acaba 3M emi yaptırıyor diye düşündüm doğrusu..

Yanlız netten araştırdığımda türkiyede satan tek bunu bulabildim;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yede...-33691779/detay

Bana pek güzel gelmedi..sanki kalitesiz gibi..bide yerli üretim..

Bunun dışında ebay.co.uk den buldum..ordada 99$ bide 50$ kargosu var

Birde alibaba.com dan 89$ a buldum..ama Hong Kong'dan geliyor. Bu konudaki aldıgım son mail aşağıda. Toplamda 135$ ancak 1 den fazla alırsak 50$ lık kargoyu min'a indirebiliriz. Yada herkes bana cüzzi bir yardımda olur takar, test eder, detaylı resimlerini çekerim :D

Dear Mr Serdar,

Thank you for your reply.

We have various chrome accessories for Ford Fiesta cars. You may find these in this link

http://autochrome.en.alibaba.com/search/pr...ext=Ford+Fiesta

We could send you the sample for your testing, the price for Ford Fiesta Hatchback 2010 Chrome Side Window Full Trim Set is 85USD, and the ship cost by EMS to your place is 50USD. The total would be 135USD.

We prefered to take Paypal for sample order, and please advise your specific address so that we could send the item to you soon.

Looking forward to your reply.

Regards, Joy

Sales Executive

Global Prime Limited

tarihinde Serdar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Nurettin Aktürk
Sis farı değilde gündüz farı düşünüyorum ama kafama yatan bir şeylerde bulamıyorum :unsure:

olurda kafanıza yatan gündüz farı bulursanız takipteyim :) bende araştıryorum ama henüz güzel bir örnek bulamadım.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emir Günden

hayırlı olsun guzel olmus gule gule kullan aracını peki bunların sana maliyeti ne kadar oldu?

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
hayırlı olsun guzel olmus gule gule kullan aracını peki bunların sana maliyeti ne kadar oldu?

Bunu defalarca cevapladığımdan eminim

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Caner Kardeşseven
47534445.jpg

80359852.jpg

25620658.jpg

25522830.jpg

50079047.jpg

52691096.jpg

75955910.jpg

76731870.jpg

86937558.jpg

Çok komik ya..

Zaten süper mi süper bi araba. kaza bela gelmeye. daha da mı süper yapacaksın?

En güzeli, makyaj yapmasına bile gerek olmadan sokağa çıkanlardır.

Seninki de o hesap.

ama yaparsa ayrı tabi :))

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...