İçeriğe Yönlendir

Arabanız Hangi Filmlerde Görülmüş?

Selçuk Keleş

Recommended Posts

Sani Gerşon

Valla böyle genelleme bilmem ama benim Ka bi kere bi gençlik dizisine çıkmıştı, Nişantaşı'nda çekimler vardı, bir kerede götürdüğüm bi serviste kataloglarına koymuşlardı.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Amerikan filmlerinde polislerin karıştığı olayların büyük çoğunluğunda benim araç görünüyor :D Zaten 592 gibi bir rakam var karşısında :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim arabalar genelde plaka ön planlı rollerinde yer alıyor...

Sami Hoca'nın arabalar da kötü rolelrde oynuyor :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Temel

Yeni KA, James Bond'un son serüveni olan 'Quantum of Solace' ile beraber beyaz perdeye de ilk adımını atmış oldu. Ford Türkiye'nin resmi sitesinden alıntıdır. :p

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Yeni KA, James Bond'un son serüveni olan 'Quantum of Solace' ile beraber beyaz perdeye de ilk adımını atmış oldu. Ford Türkiye'nin resmi sitesinden alıntıdır. :)

Aa, KA'lı biri katılmış aramıza :)

Eskisini kullanmalıydınız bi de :)

Anaaaa manda :)

632.jpg

Hangisi???

Yorum bağlantısı
Levent Ayhan
Bu linkte -> http://www.imcdb.org

benim arabadan ''kobra takibi'' dizisinin ilk bölümlerinde bol bol çıkar,bir güzel parçalarlar;ben de sinir olurdum.artık çıkmıyor...galiba parçalayacak granada bulamıyorlar :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
:D focus çoğu amerikan filimde bir sahnede görünmüştür :) dizilerinde vaz geçilmezi :p
Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

En çok Mercedes bölümünü inceledim. W116 - manda kasa serisi aracın başrolde olduğu Sarı Mercedes filminden bir tek resim bile yok. Bence çok eksiği var...

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

focus2.5 birkaç filmde sahne almış genellikle ilk kasa focuslar revaçta

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

C-max 2 kez, Focus C-Max 22 kez çıkmış....Eski aracım Fusion 60 kez çıkmış ama bunların içinde Amrikan Fusion'u da var...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...