İçeriğe Yönlendir

Focus Mca Ve Abart Egsoz

Mustafa Köylü

Recommended Posts

AEm, Green, Pipercros, K&N, İnjen vs. markaların yaında simotanın adı geçmez.

+26 :kafa:

Oyumu Aem'den yana kullandım. :nazar:

Yorum bağlantısı
Mustafa Köylü

Simota Carbon Universal Açık Hava Filtresi satın aldım.Optimum performans elde etmek için filtrenin kaput altındaki lokasyonunu düşünmekteyim.Aracın orjinal filtresinin olduğu yer bana uygun gibi geliyor.Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?Motora çokta yakın değil açıkca.Ağzıda ters yöne bakmakta.Aracın o bölümü soğuk hava almakta mı? Başka ne gibi çözümler geliştirebilirim? Hava filtresinin orjinalinin konumuna bağlayıp bir ucu ızgaralara bir ucu filtreye bakan hortum mu takayım?Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

65504685.jpg

Ayrıca forumdan bir arkadaş.Orjinalinin yerine yerleştirmiş filtreyi.Resmi aşağıda

http://img295.imageshack.us/img295/4763/fotoraf0864.jpg

Yorum bağlantısı
Fatih Kasa

Filtrenin mümkün olan en soğuk havayı alması gerekmektedir.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Orjinal yeri en uygun yer şu anda. Oraya zaten ön taraftan soğuk hava getiren düzenek mevcut.

Yorum bağlantısı
Efe Altınel
(düzenlendi)

Hayırlı olsun yeni filtreniz.Bende filtreyi oraya takmıştım yeri güzel bence soğuk hava alması lazım orda.

tarihinde Efe Alt?nel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Köylü
Orjinal yeri en uygun yer şu anda. Oraya zaten ön taraftan soğuk hava getiren düzenek mevcut.

Aracım maalesef şu an yanımda değil olsa iyice kontrol ederdim ama haklısınız orda öyle bir düzenek olması lazım.

Hayırlı olsun yeni filtreniz.Bende filtreyi oraya takmıştım yeri güzel bence soğuk hava alması lazım orda.

Teşekkür ederim.Sanırım bende oraya takıcam sizin gibi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
21

Başka bir forumda bıyıklı bir resminizi gördüm de... Onun için sormuştum...

Yorum bağlantısı
Mustafa Köylü
Başka bir forumda bıyıklı bir resminizi gördüm de... Onun için sormuştum...

Citroen Fan Club'tan söz ediyorsunuz sanırım.Ahmet Cem Ersever'di o.Namı diğer; ACE :lol:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Citroen Fan Club'tan söz ediyorsunuz sanırım.Ahmet Cem Ersever'di o.Namı diğer; ACE :lol:

Kim olduğunu bilmem... Açılan konu size aitti. :(

Bu gençlik resmi de öbürü şimdiki hali mi diye düşünmüştüm...

Yorum bağlantısı
Samet Karabulut
(düzenlendi)
Simota Carbon Universal Açık Hava Filtresi satın aldım.Optimum performans elde etmek için filtrenin kaput altındaki lokasyonunu düşünmekteyim.Aracın orjinal filtresinin olduğu yer bana uygun gibi geliyor.Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?Motora çokta yakın değil açıkca.Ağzıda ters yöne bakmakta.Aracın o bölümü soğuk hava almakta mı? Başka ne gibi çözümler geliştirebilirim? Hava filtresinin orjinalinin konumuna bağlayıp bir ucu ızgaralara bir ucu filtreye bakan hortum mu takayım?Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

65504685.jpg

Ayrıca forumdan bir arkadaş.Orjinalinin yerine yerleştirmiş filtreyi.Resmi aşağıda

http://img295.imageshack.us/img295/4763/fotoraf0864.jpg

biri benden mi bahsetti? :rolleyes: anlamadığım; abi senin aracında 2009 benimkiyle aynı motora sahip olması gerekmezmi şekil olarak? senin filtre sanırım daha farklı dikdörtgen,bizimkiler silindirik kutu içi ve asıl sorun ben baya araştırdım o filtre orda donmuyor... filtreyi hava girişine doğru dondurebilsek çok daha iyi olucak ama alan yok ama simota tavsiye ederim, ben aracımda denemelik takmıştım ses gerçekten farklı! şimdiden hayırlı olsun konuyu pek okumadım belkide aldın bile hayırlı olsun :bravo:

tarihinde Samet Karabulut tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...