İçeriğe Yönlendir

Cd Changer

Hasan Çiçek

Recommended Posts

Guest Hakan Tar?m

Satıcı adamla irtibata geçin, kaç pinli diye sorun. Cavurlar sağolsun herbirşeyi cevaplıyorlar, tecrüben sabittir :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Cihazını resimdeki ile karşılaştır...

Changer'ın bundansa, bulduğun linkteki seninkine uyar..

item295_2.jpg

Yorum bağlantısı
Hasan Çiçek
(düzenlendi)

mehmet bey bendeki alt resimde olandan yani turuncu düğmeli olan o zaman ben hemen sipariş veriyorum??

tarihinde Hasan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
anladım peki ne yapmamı önerirsiniz?

hmm birde şunu buldum http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Ford-6-CD-C...5fAudioQ5fVideo

kartuş kutusu sadece cdleri koydgun kutu.verdigin link usa için geçerli buraya yollamazlar tanıdık şart.

ilk verdigin linkteki ürün ise sadece ingiltere içine veriliyor türkiyeye yollamazlar.tanıdıgın varsa al ama aynı fiyata burdada bulursun diye düşünüyorum.

google çevirisi bu yazılana göre uyuyor ama parça numarasına bakıp alın diyor almadan önce kontrolünü iyi yap.

Bu, bazı 1995-2001 CD değiştirici için Ford 6-Disk CD değiştirici kartuşu ama orada çeşitli o yıllarda kullanılan çünkü hepsi uyumlu değildir bu corret parça numarası olduğundan emin olun

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Çiçek

anladım o zaman cd box ın üstündeki seri numarası ve modeline bakıp eşleşiyor mu ona bakayım ve uygunsa sipariş vereyim. ayrıca şöyle bir durum var ankarada bulamadım bu kartuştan ve bir iki yer de olsa bile 100 € dan aşağı veremeyiz diyorlar. o yüzden buradan sipariş etme kararını aldım

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Türkiye'de sıfır olarak bulamazsınız..

Bende vardı bir tane.. Changer'ı bozuktu.. Geçtiğimiz aylarda, Kayseri'de bir arkadaşıma vermiştim..

Hurdacılara bakın..

Yorum bağlantısı
Hasan Çiçek

bi tane hurdacıda buldum o da tek onu vermem komple sistemi veririm o da 1500 tl olur dedi :bambam:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
bi tane hurdacıda buldum o da tek onu vermem komple sistemi veririm o da 1500 tl olur dedi :f1:

Ooha demedin mi :bambam:

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu
bi tane hurdacıda buldum o da tek onu vermem komple sistemi veririm o da 1500 tl olur dedi :bambam:

gerçekten çok istemiş ya, benim alpin mp3 çalar cd changer halen duruyor fiyat olarak yarısından daha ucuz direksiyon kumandasına birebir uygun..

Yorum bağlantısı
Hasan Çiçek

mehmet abi daha neler dedim de şimdi yazarsam site kapanır :bambam: ya işte benim sisteme ihtiyacım yok şu anda cd box ın cd okuyan yerine cd yi sokuyorum tek cd olarak çalıyor bile :f1: ancak o magazine i bulmam lazım canım başka cd dinlemek istediği zaman arabayı sağa çekip cd yi değiştirmek tuhaf oluyor :)

Yorum bağlantısı
Hasan Çiçek

abi o zaman ben yarın cd box un model ve seri numarasını alıp oradan ilerleyim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...