İçeriğe Yönlendir

Ücretsiz Pert,araç Geçmişi Ve Hasar Durumunu Sorgula

Emin Tahir

Recommended Posts

Emin Tahir

Araç alacak olan arkadaşlar mutlaka bi uğramaları lazım,

Bu sitede ücretsiz üye olduktan sonra hesabınıza kontur yükleniyor (50 kontur 1kontur=1lira,her sorgulama 5 kontur) istediğiniz aracın sadece plakasını girererek bütün bilgilerine sahip oluyorsunuz.

Malum ülkemizde insanlara pek güvenilmiyor.Araca bakıyorsunuz süper herhangi bir sorunu yok aracı bi sorguluyosunuz 2 ay önce kaskodan 2000 tl lik işlem görmüş,satıcıya söyleyince bu durumu hatasız çizik bile yok 10 numara diyen adam başlıyor mırın kırın kıvırmaya(başıma bu aralar sıklıkla geliyor)

Araç geçmişini gördüğüğünüz için aracın kaçıncı sahibi kaç yılında almış satmış hepsi çıkıyor kiralama şirketlerinden çıkan araçlar şap diye belli oluyor!!!

işinize çok yarayacağını düşünüyorum,sadece plaka yeterli şase ya da motor numarasına ihtiyaç duymuyor.Bu arada site test yayınında olduğu için şu an ücretsiz hemen üye olun hatta ben gibi 3-4 maille üye olun ki daha çok sorgulama yapabilirsiniz.test yayını bitipte ücretli olmadan kullanın.

İlk sorgulamayı 2.el aldığınız kendi aracınıza yapıpta,beklemedik bişeyle karşılaşıp üzülmeyin sonra,mesuliyet kabul etmem :rolleyes:

http://www.motaport.com/

bi alkışı hak ettim demi:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Ersayan

Ben üye oldum, ama sorgulama yapınca hesabınızda kontör yok dedi?

Yorum bağlantısı
Emin Tahir
Ben üye oldum, ama sorgulama yapınca hesabınızda kontör yok dedi?

ertesi gün (yaklaşık 24 saat sonra) hesabınıza 50 kontör yükleniyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

:rolleyes::bravo::):bravo::f1:

güzel paylaşım teşekkür ederim üye oldum bekliyom kontür yüklesinler

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...