İçeriğe Yönlendir

Gırgır Spec Bilo - 34 Bl 4126 Volume 2...

Melih Özlem

Recommended Posts

Süha Demirtaş

araba sade duruyor bence yetersiz gibi yapılan işlemler. Mutlaka ön ve arka tampon daha spor bir şekilde değişmeli derim.

ee tabiki nazar değmesin kem gözlerden sakının :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Çok alçalmış araç. Çamurluklar lastiği yutmuş. Jantı göstermiyor.Jant ebatı da ufak kalmış.

Camlar mat siyah film olsa güzel durur.

Naçizane düşüncelerim :D

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
(düzenlendi)
Maşallah

teşekkürler lokman abi.

Ellerine sağlık gerçekten güzel olmuş ama araç çok fazla alçak. Kullanırken illaki sorun çıkartır diye düşünüyorum.

teşekkürler. Yaklaşık 2 aydır bu şekilde geziyorum sağ amortisörümün çukurlarda ses yapması dışında bi sorunum yok

Melih emeğine sağlık. Zevkli araç olmuş.. Güle güle bin maşşallah.

teşekkürler Mehmet abi sağolasın :D

Tech'te görmüştüm maşallah demiştim, bir kez daha maşallah Melih. Kötü nazarlardan korunsun. :)

Cümlemize amin Emre çok teşekkürler

Bence logo iptali hariç müthiş. özellikle jantlar

düşüncenize saygı duyarım zevkler renkler tabikide teşekkürler :)

mükemmel olmuş nazar değmesin :good1:

teşekkür ederim sağolun :good1:

Yürrüüü beeeaa kim tutar seniiii

sağolasın Yiğit :)

:D

Abicim teşekkür ederim

araba sade duruyor bence yetersiz gibi yapılan işlemler. Mutlaka ön ve arka tampon daha spor bir şekilde değişmeli derim.

ee tabiki nazar değmesin kem gözlerden sakının

ön tamponla daha oynamayı düşünmüyorum ama arka tampona ek tarzında bişeyler olabilir gibi kafamda bişeyler var ama herşeyden önce zaman gerekli... Cümlemize amin inşallah...

Kazasız belasız iyi günlerde kullanın

teşekkür ederim sağolun...

@ 'Mert Yeldan'

orjinali 14 olan arabaya 16 dan fazlası zara benim görüşümce. Özellikle araç 1.4 tdci 68 hp ise...Basık araç başka bi zevktir basık araba sevmeyen anlayamaz yani yorumunuza saygı duyuyorum zevkler renkler tartışılmaz teşekkür ederim...

tarihinde Melih tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Yükseeek. :D

daha var payı var :good1: ama 14 tenekeleri takamam sonra ondan bu kadarla tutuyorum kendimi :p

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Bence de yüksek. Bu daha 3 cm pısar.

kışın 14leri takamam Hakan Bey :p yoksa 3 değil 5 cmi var onun çamurlukları açarak :good1:

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Melih Özlem

Aracımın keyfi ilanı var Ahmet abi :good1: Geçen hatta veriyodum babama kızıpda gelen adamları pek ciddi görmedim iki defa bakmaya geldiler ikisindede garajda bakıp gittiler kapora vercez diye bende fiyatı yükselttim dedim.

Motorunda blow off vardı söktüm şuanda orjinal :unsure: Aracın son hali bu değil tabikide titanium jant ve coilover takıldı :blush:

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Aman Melih sakın garajda gösterme sonra bulamassın arabayı mazallah..

Bakmaya geliyoruz diye yerini öğreniyorlar çakallar...

Güvenlik kameralı, sigortalı kapalı otopark abi :unsure: Kankayım bütün elemanlarla dayım bi kere gitti arabayı almaya yüksekken beni aradılar teyit aldılar :good1: Sağolsunlar seviyolar Biloyu :blush:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...