İçeriğe Yönlendir

Gırgır Spec Bilo - 34 Bl 4126 Volume 2...

Melih Özlem

Recommended Posts

Melih Özlem

Aracımın şuanki son hali budur :) Arkayıda zamanla değiştiricem st spoiler öncelikli işlem olacak. Yorumlar için şimdiden teşekkürler... Maşallah'ları esirgemeyelim.

855.jpg

856.jpg

857.jpg

859.jpg

860.jpg

861.jpg

864.jpg

865.jpg

867.jpg

868.jpg

869.jpg

870.jpg

871.jpg

872.jpg

873.jpg

resimlerin devamı

884.jpg

885.jpg

874.jpg

876.jpg

877.jpg

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten

Hakikaten kocaman bir maşallah. :) Bugüne kadar gördüğüm en güzel fiestalardan biri.Emeğinize ve ellerinizi sağlık.

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Hakikaten kocaman bir maşallah. :) Bugüne kadar gördüğüm en güzel fiestalardan biri.Emeğinize ve ellerinizi sağlık.

Güzel yorumunuz için çok teşekkürler sağolun...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çok güzel olmuşta, istanbul'da bu yükseklikte kullanmak cesaret istiyor valla :)

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Çok güzel olmuşta, istanbul'da bu yükseklikte kullanmak cesaret istiyor valla :)

teşekkürler...bir zaman sonra alışıorsunuz şuan benim için sıkıntı yok her yere giriyorum :)

Yorum bağlantısı
Fatih Bayram

Arban çok hoş olmuş :) Lastiklerdeki kırmızı şeritler motor şerit dediklerinden mi?Açılma-sökülme vs..oluyor mu ve fiyat nedir?Tümsekler ve kasislere dikkat et :)

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Çok güzel Maşallah... Ön taraf biraz daha mı basık?

Ha bir de ön camdaki internet adresi gerçi ne yazıyor okuyamadım bile de bence olmasa daha güzel olur...

evet ön arkaya göre 1.5 -2 cm daha basık. Camdaki yazı kendi sitem deneme amaçlı yapıştırmıştık onu. Ön cam filmi yapılcağı zaman sökülcek zaten :good1: teşekkür ettim.

keşke 3k olsaymış :lol:

valla 5 k olması daha iyi benim için 3k pek sevmiyorum teşekkürler :D

Çok güzel olmuş :)

Bence plakayı yerıne taksan ve www..........com yazısını çıkarsan çok daha güzel durur kanısındayım :good1::)

çok teşekkürler...Çıkartıcam onuda biraz daha zamanı var denemek içni yapıştırmıştık zaten :)

Güzel araba olmuş ama çok sürter...

bizimkisi bir aşk hikayesi siyah beyaz film gibi biraz :) gülü seven dikenine katlanıcak sağolun :)

Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

Çok güzel olmuş, göze batan hiçbiryeri yok, sade modifiye bu olsa gerek...Renk ve jantlar da ayrıca güzel.

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Arban çok hoş olmuş :good1: Lastiklerdeki kırmızı şeritler motor şerit dediklerinden mi?Açılma-sökülme vs..oluyor mu ve fiyat nedir?Tümsekler ve kasislere dikkat et :rolleyes:

teşekkür ederim sağolun. O şeritle sonradan yapılma değil jantı orjinal şeritleri sökme atma vb bişey yapmadı şu zamana kadar...

maaşalah dielim yakışıklı olmuş bayağı

teşekkür ederim sağolun :)

:nazar: jantlar çok güzel.

bende jantlarımı çok seviyorum çok teşekkürler :)

Çok güzel olmuş, göze batan hiçbiryeri yok, sade modifiye bu olsa gerek...Renk ve jantlar da ayrıca güzel.

sadelik her zaman güzelliktir tabikide teşekkürler :)

Melih Tech te de yazıyorsun demi sen hatırlıyorum sanki ?

evet doğru hatırlıyorsunuz techdede yazıyorum :)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Hoş ama diyemeden geçemeyeceğim, benim alışkanlığımdan olsa gerek alçak araç sevemiyorum :durbunlu: Neticem yere sürtecek gibi hissediyorum bunları sürerken :keyifli:

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Hoş ama diyemeden geçemeyeceğim, benim alışkanlığımdan olsa gerek alçak araç sevemiyorum :lol: Neticem yere sürtecek gibi hissediyorum bunları sürerken :)

Teşekkürler efendim basık araç başka bir zevk zaten bulaşıcı birşey bulaştı mı kurtulamıyorsunuz :)

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Ellerine sağlık gerçekten güzel olmuş ama araç çok fazla alçak. Kullanırken illaki sorun çıkartır diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...