İçeriğe Yönlendir

Mondeo Ghia-x '04

Mustafa Akdeniz

Recommended Posts

Mustafa Akdeniz

Siteye üye olduğumdan beri aklımda olan ama bir türlü fırsat bulup (üşendiğimden ;) ) yapamadığım araç tanıtım konumu açmış bulunuyorum hayırlı olsun :D

Aracım herkesin bildiği gibi standard ( ! ) özelliklerde ki Ghia-X donanımlı otomatik vitesli modeli mondeonun.Bir tek Esp'si yok ona da şükür fazla ihtiyaç olmuyor.

İlk resim daha yeni aldğım zaman çektiğim hali sonrakiler ise geçen haftadan ititbaren çekildi.Şimdi fotolar...

Fotoraf-0015.jpg

Fotoraf-0013.jpg

Fotoraf-0009.jpg

Fotoraf-0010.jpg

Fotoraf-0011.jpg

Fotoraf-0012-1.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa Akdeniz
(düzenlendi)

Photobucketten yükledim ne yapsam ki ;) Ayarlardan bir daha bakayım ..

Şu an olmuş olması gerekiyor.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Resimler olduğu yerden taşınmış yada silinmiş yazıyor bende anladığım kadarı ile.

Yorum bağlantısı
Mustafa Akdeniz
(düzenlendi)
Resimler olduğu yerden taşınmış yada silinmiş yazıyor bende anladığım kadarı ile.

Şu an ben görebiliyorum galiba bu sefer oldu ;)

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Güle güle kullanın. ;) Stoplar ve boya işleri çok yakışmış.

Anteni merak ettim?

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

Evet resimler görünüyor. Maşallah, temiz araç. Arkadaki anten nedir, telsiz mi?

Yorum bağlantısı
Mustafa Akdeniz

Evet arkadaşlar amatör telsiziciyim şimdilik el telsizine bağlıyorum sipariş edipte bir türlü gelemeyen araç telsizimi beklemekteyim.

Güle güle kullanın. :D Stoplar ve boya işleri çok yakışmış.

Anteni merak ettim?

Hayırlı olsun güle güle kullanın..

İyi dilekler için teşekkür ederim.Stoplar yakıştı evet ama altlık konusunda hala kararsızım bakalım nasıl bir yol izlicem..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Araba güzel..

Ama performansı beni memnun etmiyor..

Ya manuel, olmalı ya da dizel..

Yorum bağlantısı
Mustafa Akdeniz
Araba güzel..

Ama performansı beni memnun etmiyor..

Ya manuel, olmalı ya da dizel..

Haklsınız benide pek memnun ettiği söylenemez.Geçenlerde yazdım Oktaykanlara gittim görüştüm birşeyler düşünüyoruz bakalım kısmet..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Arka tampon reflektörlü ek istiyor. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Mustafa Akdeniz
Arka tampon reflektörlü ek istiyor. Güle güle kullanın.

Mustafa Bey,düşündüm onu ama ben dediğiniz parçadaki reflektörü çok beğenmiyorum,Hasan Bey'in uygulamasını düşünyorum ama bakalım..

Yorum bağlantısı
Mustafa Bey,düşündüm onu ama ben dediğiniz parçadaki reflektörü çok beğenmiyorum,Hasan Bey'in uygulamasını düşünyorum ama bakalım..

Güle güle kullanın Özgür Bey.

Tamponlardaki siyah plastiklerin boyanması aracı farklılaştırmış. Ön tampon altına dikkat edin. Bizim tamponlar yeterince alçak. Normal kaldırımlar bile o bölüme zarar veriyor.

Arka tampon altlığı aslında aracın yüksek olan arka tamponunu biraz daha alçalttığı için sportf bir hava katıyor. Ben önce altlık taktırdıktan sonra hemen stopları da değiştirmeye karar vermiştim. Stop değişimi ise aracı gerçekten farklılaştırıyor.

Performans konusunda sıkıntı şanzımanda. Konularda yeri gelince konuşuldu bu durum. Motor performansı ancak böyle gölgelenebilir bir aracın. Düz viteslerinde problem olmadığı için, motora suç bulamıyorum. Zaten yeterince güçlü olan motora ekstra uygulama yapsanız bile, şanzıman engeline takılacaksınız. Bu aracın en önemli özelliği konforu. ŞAnzımanın da tek sevdiğim yanı konforu. Bu şanzımanla yaşamayı öğrendim, artık fazla bir beklentim olmadığı için de mutlu olabiliyorum. Yani lüks, konfor ve güvenlik için performanstan vazgeçiyorum. Sİz de inşallah keyifle binersiniz aracınıza.

:good1:

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mustafa Akdeniz
Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Teşekkür ederim sağolun.

Güle güle kullanın Özgür Bey.

Tamponlardaki siyah plastiklerin boyanması aracı farklılaştırmış. Ön tampon altına dikkat edin. Bizim tamponlar yeterince alçak. Normal kaldırımlar bile o bölüme zarar veriyor.

Arka tampon altlığı aslında aracın yüksek olan arka tamponunu biraz daha alçalttığı için sportf bir hava katıyor. Ben önce altlık taktırdıktan sonra hemen stopları da değiştirmeye karar vermiştim. Stop değişimi ise aracı gerçekten farklılaştırıyor.

Performans konusunda sıkıntı şanzımanda. Konularda yeri gelince konuşuldu bu durum. Motor performansı ancak böyle gölgelenebilir bir aracın. Düz viteslerinde problem olmadığı için, motora suç bulamıyorum. Zaten yeterince güçlü olan motora ekstra uygulama yapsanız bile, şanzıman engeline takılacaksınız. Bu aracın en önemli özelliği konforu. ŞAnzımanın da tek sevdiğim yanı konforu. Bu şanzımanla yaşamayı öğrendim, artık fazla bir beklentim olmadığı için de mutlu olabiliyorum. Yani lüks, konfor ve güvenlik için performanstan vazgeçiyorum. Sİz de inşallah keyifle binersiniz aracınıza.

:)

Saygılarımla.

Evren Bey selamlar,

Tampon konusunda haklsınız zaten boyarken ön tamponda sarkma vardı hafif onu yaptırırak boyattım.Arkaya tampon altlığı için Hasan Bey'in yaptığı gibi yapıcam demiştim ama galiba yapamıcam çünkü hem gözümde büyüdü hemde olası bir aksilikte yanlış kesimde falan geriye dönüşü zor olur.Sizin gibi bende çıkma bakıyorum kırığı döküğü olmayan bir adet bulursam hemen alıp boyatıcam.Performans konusunda da size katılıyorum :) Bende alışmaya başladım özellikle 1 2 yi kullanarak gerekli hızlanmayı sağlandıktan sonra nispeten seri olabiliyorum.Umarım hepimiz keyifli sıkıntısız masrafsız keyifle bineriz araçlarımıza,selamlar..

Yorum bağlantısı
Mustafa Akdeniz
Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...