İçeriğe Yönlendir

Venga Nasıl Bir Araç?

Sami Aktaş

Recommended Posts

İ.Göksel Yaman

amanın bu fiyat ne böle bu araca bukadar para verenin aklına şaşarım ben

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

O kadar kötü mü yahu? :seytan:

Ben canlısını hiç görmedim ama 1.6 dizel olması ve cam tavan dikkatimi çekti...Boyut olarak Meriva gibi galiba...Daha büyük olsaydı...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Şimdiye kadar yolda hiç görmedim, 2.elde kullanılmışını da görmedim, fiyatı biraz fazla (Kia imajı için), C-max ten biraz kırpılmış gibi bir vasıtaya benziyor, ölçüm olarak.

Kia nın motorları rakam olarak güçlü, ama hızlanma verileri 109 Ps lik focustan daha zayıf :seytan:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sami Aktaş

Hala bu aleti inceleyemedim...1.6 dizel motorda ve cam tavanda gözüm kaldı...Var mı bilen, gören...

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Ben geçen gün gördüm, hep geçtiğim sokakta biri almış. Güzel gözüküyor, tavan açılabiliyor da. Biraz pahalı gibi yine de...

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
(düzenlendi)

Ben cee'd bakarken plazada incelemiştim.. içi B serisinden daha ferah, baş mesafesi yüksek ve cam tavanda olunca arkada oturumunu çok beğenmiştim, 1.6 128hp dizel olduğunu yeni öğrendim, hemide 6 ileri..

42.500liste fiyatı vermişler fulune,

39.000a verirler :flowers:

tarihinde O?uz Alt?nada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Bende inceledim, çok şeker bir araç. Cmax tarzında ama biraz daha küçük. İç mekan çok güzel, hele cam tavanlısı harika, kapı pandizotları çok basit geldi bana, bagajda bir hayli küçük. Motor seçenekleri tatminkar işte birkaç görüntü:

100920101329.jpg

100920101331.jpg

100920101330.jpg

100920101332.jpg

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Görmeden özelikleri ve görüntüsü iyi geldi bana...Meriva dan büyükse o da güzel...Belki de görünce balon sönecek ama şu anda Verso'dan bile öne geçti...

Şu amblemlerin üzerine bir de Ford stickeri yapıştırdık mı tamamdır... :good1:

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Cee'd nasıl Oğuz, dizel otomatik Proceed gayet güzel görünüyor, fiyatı da iyi.

Ben cee'd bakarken plazada incelemiştim.. içi B serisinden daha ferah, baş mesafesi yüksek ve cam tavanda olunca arkada oturumunu çok beğenmiştim, 1.6 128hp dizel olduğunu yeni öğrendim, hemide 6 ileri..

42.500liste fiyatı vermişler fulune,

39.000a verirler :)

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
Cee'd nasıl Oğuz, dizel otomatik Proceed gayet güzel görünüyor, fiyatı da iyi.

Ben o sıralar 3 araca bakıyordum; i30, cee'd ve civic

i30 ile cee'd yürüyen motor ve şanzıman olarak aynı araçlar..

cee'd.i dizel ve 4 ileri otomatik olarak düşünüyordum..

iç malzeme kalitesi çok iyi değil, yani civic'ten kötü, şanzıman eski tip bir şanzıman 4 ileri ve trip. modu yok..

tork yüksek, çekiş iyi, tüketim makul, süspansiyonlar sert ve sesli çalışıyordu..

mesela kapı içleri hep plastik, hiç kumaş yok ben böyle şeylere dikkat ederim o yüzden sevmemiştim..

birde i30 ve bunun için konuşursam ikinci elleri vasat çok değer kaybediyorlar..

sıfırı 43.000 olan aracın 1-2 yaşında modeli 30bin civarına satılıyor..

benim vazgeçmemdeki en önemli etkenlerden biri buydu..

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
Görmeden özelikleri ve görüntüsü iyi geldi bana...Meriva dan büyükse o da güzel...Belki de görünce balon sönecek ama şu anda Verso'dan bile öne geçti...

Şu amblemlerin üzerine bir de Ford stickeri yapıştırdık mı tamamdır... :nazar:

Merivadan büyük olduğu kesin

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Sağol Eray çok iyi geldi bu bilgiler... :) Haftasonu gelsin hele, gidip göreyim...Telefonla güzel bir fiyat da aldım bakalım ne ola...

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
Sağol Eray çok iyi geldi bu bilgiler... :) Haftasonu gelsin hele, gidip göreyim...Telefonla güzel bir fiyat da aldım bakalım ne ola...

aldın fiyatı bana yaz birde ben alayım bakalım hangisi daha iyi fiyat :)

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
(düzenlendi)

Ben de Peugeot'un bu kadar pahalı olmasını anlayamıyorum...Bu kadar çok şikayet alan ve ikinci elde satması dert olan bir marka; iyi direniyor...Demek satışlar iyi...

Dediğiniz seçeneklerdeki fiyatlara çıkmayacağım...CLK nın üstüne fazla para vermeden değiştirmek istiyorum...

tarihinde Sami Akta? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...