İçeriğe Yönlendir

G&#246z Hastalığı Beni De Vurdu?

Mehmet Ezginler

Recommended Posts

Mehmet Ezginler

Degerli arkadaşlar bu sıralar yaygın olan göz hastalıgı banada bulaştı ve gözüm felaket derece kan topladı kısa zaman içinde hastaneye giderek ilaç yazdırarak rapor aldım iyileşme süresi tahmini bir hafta dediler yapacak bir şey yok göz damlalarını günde üç kez kullanarak tedaviye devam ediyorum inşallah kısa zamanda düzelir forumdan bu göz hastalıgına yakalanan veya detaylı bilgisi olan varmı gerçi netten araştırdım ama fazla bilgiden zarar gelmez yorumlarınızı bekliyorum, :p

http://img69.imageshack.us/img69/6675/sdc10885q.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Duyduğumuz, evdekilere de geçebileceği, uzak durmak lazım, iz bırakmadan iyileştiği.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ezginler
Duyduğumuz, evdekilere de geçebileceği, uzak durmak lazım, iz bırakmadan iyileştiği.

Evet çaglar bey yazdıklarınız çok dogru doktor beyde aynısını söyledi, Alakanız ve bilgi için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

geçmiş olsun baya ciddi bir durum anlaşılan sardıklarına göre.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet Bey geçmiş olsun...

Gözlerimiz en çok yorduğumuz organımız.. Dikkat etmiyoruz..

Yorum bağlantısı
Gökhan Caner
Mehmet Bey geçmiş olsun...

Gözlerimiz en çok yorduğumuz organımız.. Dikkat etmiyoruz..

Abi geçmiş olsun. Tek çare ellerimizi bolca yıkamak ve elimizi yüzümüze getirmekten sakınmak. Bildiğim kadarıyla fiyiksel temas harici bulaşmıyor.

Abi tekrar geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ezginler
Abi geçmiş olsun. Tek çare ellerimizi bolca yıkamak ve elimizi yüzümüze getirmekten sakınmak. Bildiğim kadarıyla fiyiksel temas harici bulaşmıyor.

Abi tekrar geçmiş olsun.

Eyvallah kardeşim sagol.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bu arada bu göz salgını nedir? Bulaşıcı galiba, Mert de hasta olmuş...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ezginler

Arkadaşlar ilğinize çok teşekkürler bu göz hastalıgı bu sene 100%300 artmış herkezin çok hijyenik olması lazım devamlı elleri sabunla yıkamak lazımmış ve gerekmedikçe tanıdıklarla merabalaşırken sadece tokalaşmak gerekir çünkü bulaşıcıymış temastan uzak durmak lazım hasta olan kişide iyileşene kadar toplumdan kalabalıktan uzak durması lazım yoksa hastalık yayılır ben evden dışarı çıkmıyorum sadece balkon malüm kimseye bulaşmasını istemem bu sebeple herkes dikkatli olsun hijyene önem verelim degerli arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Bu arada bu göz salgını nedir? Bulaşıcı galiba, Mert de hasta olmuş...

Bulaşıcı bulaşıcı. Evde iki birey yakalandık biz. Antibiyotikler steril göz damlaları havalarda uçuşuyor vallahi.

Çok kötü birşey. Bayağı da yaygınlaşmış.

Yorum bağlantısı

oglum dada çok hafif kızarıklıklar oluşuyodu bu yaz sürekli damla kullandık.şu an çok azaldı durumu iyi.

bulaşıcıymış mevsimsel olarak söyledi doktor ama tehlikesi yok dedi.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Arkadaşlar ilğinize çok teşekkürler bu göz hastalıgı bu sene 100%300 artmış herkezin çok hijyenik olması lazım devamlı elleri sabunla yıkamak lazımmış ve gerekmedikçe tanıdıklarla merabalaşırken sadece tokalaşmak gerekir çünkü bulaşıcıymış temastan uzak durmak lazım hasta olan kişide iyileşene kadar toplumdan kalabalıktan uzak durması lazım yoksa hastalık yayılır ben evden dışarı çıkmıyorum sadece balkon malüm kimseye bulaşmasını istemem bu sebeple herkes dikkatli olsun hijyene önem verelim degerli arkadaşlar.

Geçmiş olsun sizede. Belki doktorunuz söylememiştir size ama ben gün de 2 defa limon damlatıyorum 2 gözede. İltihabı alıyormuş. Çok faydasını gördüm, dün ile bugün arasında çok fark var. Siz de deneyin bence.

Tekrardan geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...