İçeriğe Yönlendir

05 Ford Focus Ghia Için Aux Giriş

Kayhan Kaynak

Recommended Posts

Kayhan Kaynak

Merhabalar arkadaşlar. Aracımda müzik dinlemek için cep telefonumu bağlamak istiyorum. (Telefonum Nokia 5800) Telefonumu hem navigasyon hemde mp3 player olarak kullanmak istiyorum. Ancak Sanırım benim aracımda Focus II lerde olduğu gibi Torpidoda AUX girişi yok. Aux problemimi nasıl halledebilirim. Deneyen ve başarılı olan varmı. Yardımlarınızı bekliyorum. Teybim 6000CD

Aşağıdaki resimden görebilirsiniz.

19092010005.jpg

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Torpido kapağını açınca kapandığı yerde sanki trim bağlantısı gibi duran beyaz birşey olması lazım, özellikle de bu kasada mutlaka olması lazım diye düşünüyorum.

Olmadığına eminmisiniz?

Yorum bağlantısı
Kayhan Kaynak
Torpido kapağını açınca kapandığı yerde sanki trim bağlantısı gibi duran beyaz birşey olması lazım, özellikle de bu kasada mutlaka olması lazım diye düşünüyorum.

Olmadığına eminmisiniz?

Konuyu bugün görüp oldukça sevinmiştim. Ancak forumda Focus II de var diye okudum. Aracım serviste akşam aldığım zaman muhakkak bakıcam. Varsa çok makbule geçicek çünkü cd tak çıkar cidden meşakatli iş.

Yorum bağlantısı
Kayhan Kaynak
bluetoothlu fm transitter al. en kolayı.

Akşam bir bakayım eğer yoksa aux girişi en mantıklısı o olucak gibi. Tavsiye edebileceğiniz marka model varmı acaba?

Yorum bağlantısı
Kayhan Kaynak
Şöyle bir aparat alıp yapabilirsiniz.

Bu ürünü bende incelemiştim ancak 1999-2004 yılları arasındaki Focuslar için yazdığı için emin olamamıştım. Ancak 35 sterlin ki kargo ile birlikte 50 sterline gelicektir en az 120 TL gibi bir fiyat ediyor. Değiceğini sanmıyorum. En iyisi kaliteli bir fm transmitter araştırmak. Bluetoothlu olursa kablo filanda gözükmez oldukça iyi olur diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Akşam bir bakayım eğer yoksa aux girişi en mantıklısı o olucak gibi. Tavsiye edebileceğiniz marka model varmı acaba?

deneyip tavsiye edebileceğim bir model yok. bi ara OOKAY FW26 2GB Usb,Sd,Mmc Kumandalı Ekranlı Bluetooth' lu 206 Kanal Fm Transmiter bunlardan satmıştık alıcılar memnundu. alacağın ürüne 35 liradan fazla para verme :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Şöyle bir aparat alıp yapabilirsiniz.

+1 Bu ürün sorununuza çözüm Ben de düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...