İçeriğe Yönlendir

Fusion Collection Satışta

Mustafa Yiğit

Recommended Posts

Mustafa Yiğit

fusion yeni modeli satışa sunuldu.1.4 tdcı comfort modelinin kardeşi collection geldi.15"jant,sis farı auto far,silecek,far geldi.ve sadece 750 farkla.ben sony cd çalarda bekledim ama koymamışlar :)

neyse bilginiz olsun.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Hayırlı olsun. Fusion'ı daha ne kadar satacaklar acaba?

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Collection çıktığına göre bitmesi yakındır :rolleyes:

ABD'deki fusion, bizdeki mondeo sınıfında konumlandırılmış bir modeldir. Burdaki ile alakası yoktur.

Hakan Abi, bu fusion TR'ye gelse kaça satılır bir de hangi segmente girer, bu gelirse focus ve mondeo satışları ne olur, bir uzman gözü ile nacizane fikirlerinizle ben cahal üyenizi bilgilendirirseniz mutlu olabilebileceğim.

Saygılarımla arz ederim. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ben cevap vereyim...:rolleyes:

Farları bizdekilerle aynı, parça sıkıntısı olmaz...Erkan, araba aynı araba...Kapı bantları genişletilmiş biraz..

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

bildiğimiz fusion.2004 ten beri aynısı.collection da ilave jant bide auto mod kararan ayna,far,silecek eklendi.

resimlerdeki fusion abd de ki araç.ford otosan avrupa fordun araçlarını getiriyor.98 li yıllarda bi ara lincoln,mustang,expoler vs neyse getirilmiş.ama bizim ülkemizde vergi dilimi mesele olduğu için büyük hacimli motor zor.fusion 31.500 tl gibi rakama satıalcak,bayiler biraz daha kesinti yapabilirler.az bütçe ile sorunsuz araç almak isteyenlerin tercihi olacaktır.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

1.4 tdci seçeneğinin yanında 1.6 tdci 90 hp yok galiba, Ford' un sitesinde göremedim...

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Ben cevap vereyim...:rolleyes:

Farları bizdekilerle aynı, parça sıkıntısı olmaz...Erkan, araba aynı araba...Kapı bantları genişletilmiş biraz..

İyi de benim bütün sorularımın cevabı burda yokki sayın yöneticim, segment, fiyat tahmini ve diğer model satışlarını da sormuştum :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
İyi de benim bütün sorularımın cevabı burda yokki sayın yöneticim, segment, fiyat tahmini ve diğer model satışlarını da sormuştum :rolleyes:

Kısa ve net cevap vereyim Sayın Kiriş, Focus irisi çakma Mondeo...:rolleyes: Fiyatı da 47-55 bin lira arası yakışırdı... :p

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Kısa ve net cevap vereyim Sayın Kiriş, Focus irisi çakma Mondeo...:rolleyes: Fiyatı da 47-55 bin lira arası yakışırdı... :p

Allah razı olsun :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
(düzenlendi)
bildiğimiz fusion.2004 ten beri aynısı.collection da ilave jant bide auto mod kararan ayna,far,silecek eklendi.

resimlerdeki fusion abd de ki araç.ford otosan avrupa fordun araçlarını getiriyor.98 li yıllarda bi ara lincoln,mustang,expoler vs neyse getirilmiş.ama bizim ülkemizde vergi dilimi mesele olduğu için büyük hacimli motor zor.fusion 31.500 tl gibi rakama satıalcak,bayiler biraz daha kesinti yapabilirler.az bütçe ile sorunsuz araç almak isteyenlerin tercihi olacaktır.

O zaman 30.000'e dizel, sensör konforu olan ve iç mekan problemi yaşatmayacak bir araç olmuş. Hiç de fena değil. Benzinli Focus Comfort'tan daha mantıklı gibi.

Edit: Aklıma geldi, ABS de var mı?

tarihinde Sayg?n Can O?uz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

ABD deki fusion avrupa'nın hiçbir yerinde yoktur. ABD de yapılır. İçi de ona göredir. hacim de yüksektir. yakışı da fazladır.

isteyen gümrükle getirir.

Bir önceki kasanın aynı segment adı TAURUS dur. (bildiğiniz toros yani, ermeni erkek adı ve yıldız adı).

tarihinde Mehmet G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Necati Dur

15833590.jpg

TAURUS hala satışı devam ediyor. TAURUS benim bildiğim bir üst segment.

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Fusion, eski kasa fiesta ile birlikte 2002'de çıkmış. 2005'de makyaj geçirmiş. Normal değişim süresine bakıldığında 2008'de yine fiesta ile birlikte değişmesi gerekiyordu. 2011'e doğru gidiyoruz ve bu kasa hala yaşıyor. Yanlış bilmiyorsam, tasarruf politikası sonucu b-max projesi rafa kalkınca, fusionun da ömrü böyle uzun oldu..

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
(düzenlendi)

Bence Fusion Giderse, Fiesta B-Max yolda demektir... Ford gibi bi firma pazarı boş bırakmaz :D

Ford_B-Max.jpg

minivan_fiesta21.jpg

tarihinde Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...