İçeriğe Yönlendir

Mercedes Sec Bilen Kullanan Varsa Tavsiyelerini Bekliyorum.

Ahmet Kiriş

Recommended Posts

Ahmet Kiriş

Arkadaşlar kısmet olursa, evin önündeki fazla aracı perşembe günü satıyorum. Günlük kullanım için evin önünde Transit Connect 75 bg bir aracımız var çok şükür.

sahibinden.com daki bu araçlardan birtanesi yada farklı alternatif olarak daha küçük motorlu olanları 420 gibi birtane keyfe keder arada bir çıkarıp yıkayıp 3-5 turlayıp geri garaja koymak için almak istiyorum, uzun süredir aklımda var ama iş güç koşturmaca sürekli araya birşeyler giriyor, kısmet olurda alabilirsem seneye inşallah büyük toplantıya da böyle birşeyle gelmek isterim. :good1:

İlan no: #13884402 MERCEDES 500 SEC

İlan no: #30300848 -------500 SEC------DİZEL-------

İlan no: #29151473

İlan no: #32233686

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
kısmet olurda alabilirsem seneye inşallah büyük toplantıya da böyle birşeyle gelmek isterim. :lol:

Aman abi, öyle yokuşları filan çıkabilirmi bu? :good1:

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Hoşunuza gider mi bilmem ama E30'da tam bu amaca hizmet edecek araç :)

post-27599-1229944828_thumb.jpg

grnt149cs7.jpg

Beni canlı olarak toplantılarda face to face gördünüz mü? :) Sağ bacak içeride gerisi dışarıda kullanabilirmiyim önceden denemem lazım. :D

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

Ben o paralara w124 Coupe bakardım :D

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Amanin...Şimdiden hayırlı olsun...Araba bu işte...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ahmet.. En az 10 defa aradım...

Nerdesin kuzum sen.. Ya da telefonun nerde :D

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

mondiyi almadan önce ciddi manada 280s alıyordum nerdeyse,full orjinaldi içi koltukları turuncuya çalan renkte idi dış boyasıda aynen.muhteşemdi.sonra mondiyi görünce unuttummm. :D

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İlker Selimoğlu
(düzenlendi)

Bende C 200 almayı düşünmüştüm.Galerici bir tanıdık beyni bozulunca arabayı kenara koyar kümes diye kullanırsın dedi,kendisi zamanında elindekini satana kadar göbeği çatlamış.Şimdi düşünüyorumda kötü mondeo ile zor uğraşıyorum,mercedes heralde ocağıma incir ağacı dikerdi.

tarihinde ?lker Selimo?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Okyay'ın bir ara 560SEC'i vardı. Benim de hayal arabamdır. Alacam inşallah birgün.

İnşallah abi dualarımız bir..

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Yakışır yiğidime :good1:

Allah razı olsun emmi :D

Amanin...Şimdiden hayırlı olsun...Araba bu işte...

Sami Hocam sen sattın Merso'yu ne diyorsun abicim tavsiye ediyor musun?

Hadi hayırlısı diyelim, yakışır Ahmet :crazy:

Lokman Abi perşembeye kadar satmış olurum c-max ı, satmak zoruma gidiyor alıştım ama nasip kısmet, 2 tane araba günlük kullanım için kapıda fazla müsrifliğe gerek yok diye düşündük.

Bunu kısmet olurda alabilirsem, orjinal olarak muhafaza edip ömrüm yettiğince keyfe keder kullanmak niyetindeyim.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Ahmet.. En az 10 defa aradım...

Nerdesin kuzum sen.. Ya da telefonun nerde :D

Emmi 8 etmiş :flowers: Kullanmaya başladığımdan bu yana 1 yada 2 kere evde telefon unutup çıkmışımdır. O da sana denk geldi :):)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hayırlısı olsun Ahmet. Garaj olduktan sonra sorun olmaz.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
Sami Hocam sen sattın Merso'yu ne diyorsun abicim tavsiye ediyor musun?

Ahmet; arabanın vergisi, parçası, ustası, yakıtı gibi konularda sanırım bilgin var...Ama sen zaten arada bir çıkarıp, gezip, yıkayıp, garaja çekerim demişsin...Bu şartlarda alabileceğin en zevkli araçlardan biri bu olur...

Araba sürekli kullanımda olmasa da yine de işinin ehli bir motor ustasıyla ahbap olmanı tavsiye ederim...

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Hayırlı olsun Ahmet.

Gitti mi şimdi canııım cmax.

Perşembe akşamına kadar gitmiş olur abi...

Ahmet; arabanın vergisi, parçası, ustası, yakıtı gibi konularda sanırım bilgin var...Ama sen zaten arada bir çıkarıp, gezip, yıkayıp, garaja çekerim demişsin...Bu şartlarda alabileceğin en zevkli araçlardan biri bu olur...

Araba sürekli kullanımda olmasa da yine de işinin ehli bir motor ustasıyla ahbap olmanı tavsiye ederim...

Abi burda özel bir mercedes servisi sahibi abimiz var, zaten karar kesinleştikten sonra 55-60 yaşlarında dükkanın belkemiği bir Murat ustamız var, birlikte gideriz diye planladık zaten araca bakmaya...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...