İçeriğe Yönlendir

Tomtom Navigasyon

Beyhan Yılmaz

Recommended Posts

Hasan Tahsin Şipit

Sağlam bir hort yapayım. :D

Bu akşam nasip olursa Adıyaman'a gideceğiz ve tomtom navigasyonumuz var. Fakat bir türlü rota planlayamıyor hatta bulunduğu yeri bile bulamıyor. Ne yapmalıyım bi el atabilirseniz sevinirim. Geçerli GPS sinyali bekleniyor dedi kaldı. Normal ekranda da geçerli gps sinyali yok diyor. ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Taşdelen
Sağlam bir hort yapayım. :D

Bu akşam nasip olursa Adıyaman'a gideceğiz ve tomtom navigasyonumuz var. Fakat bir türlü rota planlayamıyor hatta bulunduğu yeri bile bulamıyor. Ne yapmalıyım bi el atabilirseniz sevinirim. Geçerli GPS sinyali bekleniyor dedi kaldı. Normal ekranda da geçerli gps sinyali yok diyor. ;)

Fabrika ayarlarına dönderin, sonra tekrar neredeyim fonksiyonunu çalıştırın. Tabi kapalı alanlarda GPS sinyallerini alamayacağınız için mümkün olduğunca açık alan en azından pencere yakını veya balkon gibi bir yerde olmanız gerekli.

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Hemen deniyorum teşekkür ederim. :lol2:

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Bir daha hortlatayım. Erasmus Teaching Mobility( Derse verme hareketliliği) için 1 hafta İspanya'da idim. Rahmetli İlker Abi'nin güncellediği Tomtom'u yanımda götürmüştüm, araba kiralayacağız diye. Barcelona, Tarragona, Granada ve Cordoba'da milim sapmadı Tomtom haritası. Yurtdışına, özellikle Avrupa'ya gidecekseniz kesinlikle Tomtom olmalı yanınızda. Ha, Türkiye'de hala zayıf, o ayrı konu...

Yorum bağlantısı

Bir harita için benden de 55 avro istemişlerdi. Hiç gerek yok igo varken TR'de daha tomtomun 40 fırın ekmek yemesi gerek.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...