İçeriğe Yönlendir

Fiesta Titanium Jantı (99 Mondiye)

Gökhan Ünal

Recommended Posts

Gökhan Ünal

öncelikle herkese iyi geceler

aracım 99 model mondeo ghia hb gri,2010 model fiesta jantı sizce nasıl olur?

jantlar hasarlı bi fiestadan çıkma 3 ünde bir tane çizik bile yok ancak birinde kolun üstünde ve köşesinde 3-4 cm kadar çizik var.jantları benim teyzeoğlu ayarladı ankarada yetkili ford servisinin kaporta-boya bölümünün işletmecisi.

jantlar boyanacak allah nasip ederse yağmur yağış bittikten sonra takıcam tabi öncelikle fikir ve görüşlerinizi alarak;

bu arada ikide sorum olacak:

-malum fiestada 195-45-16 lastik ebatı var ben ise 205-55-16 takmak istiyorum bu lastik janttan çok taşar mı?

-bide bu jantları takarken bilezik gerekir mi yoksa direkt oturur mu yada deneyerek mi görcez...

fikir ve görüşlerinizi bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal
janta yorumum yok ama 205 50 16 kitapta tavsiye edilen lastik ebadı

onu okudum bilyorum ama ankarada doğru düzgün yol yokki kanalizasyon kapakları çukurlar yol göçükleri hepsini düşündüğünüzde 50 yerine 55 daha mantıklı geliyor.peki bu 55in ne gibi dezavantajları var araca ne gibi zararı olur

onu okudum bilyorum ama ankarada doğru düzgün yol yokki kanalizasyon kapakları çukurlar yol göçükleri hepsini düşündüğünüzde 50 yerine 55 daha mantıklı geliyor.peki bu 55in ne gibi dezavantajları var araca ne gibi zararı olur

bu arada ben ıspartada okuyorum normalde ankarada yaşıyorum.profilde ısparta yazıyor yanlış anlaşılmasın..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

4 bijonlu ise, tam oturur. 205/55/16 ile, performans oldukça kaybolacak.

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal
4 bijonlu ise, tam oturur. 205/55/16 ile, performans oldukça kaybolacak.

evet jantlar 4*108 bijon aralıklarına sahip ama daha fazla teknik detaylarını bilmiyorum.performans kaybolacaksa 50 takmak şart olacak...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Melih Özlem

bende aynı jantlarda aldım fiestaya takıcam yakışacaktır umarım maşallah..

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal
iyi günlerde kullanmanı dilerim. ;)

teşekkür ederim oktay bey daha iyileri sizlerin olur inş.

bende aynı jantlarda aldım fiestaya takıcam yakışacaktır umarım maşallah..

inş yakışır valla bnde sabırsızlıkla bekliyorum takacağım günü.

bu arada sizinkide hayırlı olsun güle güle kullanın.

Hayırlı olsun. Size maliyeti ne kadar oldu?

teşekkür ederim süleyman bey ben jantlara para vermedim o yüzden yanıltmayım sizi ama internette görmüştüm 700 lira istiyorlardı yanılmıyorsam..

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler
:bravo::yahoo::):yahoo: Her janta bir boncuk :rolleyes: Eminim çok yakışacaktır Mondeo'ya . 50 yanak lastik takarsanız görsel olarak ta bence daha güzel olacaktır.
Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal
:D:p:p:good1: Her janta bir boncuk :) Eminim çok yakışacaktır Mondeo'ya . 50 yanak lastik takarsanız görsel olarak ta bence daha güzel olacaktır.

boncuklar için çok teşekkür ederim sağolun.yanak konusunda çok kararsızdım çünkü 50 takarsam çamurluklar ile jantlar arasında çok boşluk olacaktı 55 takarsam orjinal ebatın dışına çıkmış olacaktım sonra 50 de karar kıldım hem görsellik hemde aracı yormamak için zaten jant ve lastikleri taktıktan sonra gerekirse yay takacam o yüzden şimdi onu düşünmüyorum jantlarım aracımda inşallah sırıtmaz tek derdim bu şimdilik

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

gökhan lastik konusunda dogru karar vermişsin.kitapcıkta 205 50 16 destegi görünüyor.yakıtta bariz fark görünmüyor.önümüzdeki yıl bende 16jant düşünüyorum.jantlarım epey kötü.

resimlerini bekliyorum.ve kullandıktan sonra izlenimlerinide tabiki.

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal
gökhan lastik konusunda dogru karar vermişsin.kitapcıkta 205 50 16 destegi görünüyor.yakıtta bariz fark görünmüyor.önümüzdeki yıl bende 16jant düşünüyorum.jantlarım epey kötü.

resimlerini bekliyorum.ve kullandıktan sonra izlenimlerinide tabiki.

abi sorma benim üzerindeki jantlarda vasat bi durumda aynı dert bendede var şuanda ama bunları takıyım onlarıda düzelttirip boyatacam kışlıkları takacam.tabi abi takıyım bi jantları tüm olumlu ve olumsuz yönlerini paylaşırım burada

Yorum bağlantısı
Sergen Kesgin

Hayırlı olsun bendede aynı jantlardan var cok memnunum :rolleyes:

jaar.jpg

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal
Hayırlı olsun. Güle güle eskitin..

sağol abicim

Hayırlı olsun bendede aynı jantlardan var cok memnunum :nazar:

jaar.jpg

sağol kardeşim seninkilerde hayırlı olsun güle güle kullan...

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Gökhan Ünal

çok güzel olmuş güle güle kullanın, ben orjinal jant ını çok begenirim, bunun bukadar yakışacagını düşünmemişdim, iyi bir karar almuş, resimlere bakınca hüzünlendim gene, kasap ı özlemişim.

Yorum bağlantısı
çok güzel olmuş güle güle kullanın, ben orjinal jant ını çok begenirim, bunun bukadar yakışacagını düşünmemişdim, iyi bir karar almuş, resimlere bakınca hüzünlendim gene, kasap ı özlemişim.

Kasaptan çok var yine düşün derim.Hatta duruyorsa tokat atanı bile var. ;):)

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

iyi dileklerde bulunan herkese teşekkür ederim daha iyileri ve güzelleri sizlerin olsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...