İçeriğe Yönlendir

Teşekkürler

İbrahim Fındıklı

Recommended Posts

İbrahim Fındıklı

Arkadaşlar bizi takip edenler bilir, birkaç gündür Mehmet Abi'yle buluşma planı yapıyorduk.

Bana bir hediyesi vardı onu almak için :):D

dün akşam buluştuk. Kendisi için yaptığı sol ayak koyma aparatından bir tanede bana yapmış sağolsun. birde ayak aydınlatma için bişeyler yapmak istedik ama benim tesisat uygun değil herhalde araçta, olmadı...

Benim için verdiği uğraşlar için Mehmet Abi'ye (Kazancıoğlu) teşekkürü bir borç bilirim :p

bunu da paylaşmak istedim :p:)

(aparatı en kısa sürede monte edip fotoğraflarıda burada paylaşacağım, inşallah :) )

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

teşekküre gerek yok kendime yaptığımdan birtanede sana hazırladım okadar. keşe akşam ayak aydınlatmayıda ayarlıyabilseydim akşam sen gittikten sonra benim ampülü yerine taktım önce yanmadı ters takmışım seninkinide öyle takmış olabiliriz istersen birdaha dene eminim olacaktır çünkü senin araçta ayak aydınlatma tesisatı çekili ampül yokdu sadece

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı
teşekküre gerek yok kendime yaptığımdan birtanede sana hazırladım okadar. keşe akşam ayak aydınlatmayıda ayarlıyabilseydim akşam sen gittikten sonra benim ampülü yerine taktım önce yanmadı ters takmışım seninkinide öyle takmış olabiliriz istersen birdaha dene eminim olacaktır çünkü senin araçta ayak aydınlatma tesisatı çekili ampül yokdu sadece

ilk fırsatta deneyeceğim. olursa süper olur valla :)

:fotocek::friends:

aparatın montajından hemen sonra :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...