İçeriğe Yönlendir

Bj 850

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Efsane kasa Vectra a kasa ilk arabam taş gibi sağlam....

:D çok keyifli bir araba abi.yakıtıda fena değil ve bizim c-max ten daha sessiz

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Zafer hayırlısı olsun. Allah gönlüne göre versin.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hayır dilekleriniz için ayrı ayrı teşekkür ederim :)

Bu ilandaki arabaya takıldım kaldım. Başka arabaya bakamaz oldum ne hikmetse :) Bugün göremedim arabayı yarın gündüz için konuştuk. Gidip gösterip eğer düzgünse, son pazarlığı yapıp sorunu çıkmazsa almayı düşünüyorum. Büyük ihtimalle 8.250'ye falan alabileceğim.

İlanlara bakıyorum daha ucuza veya yakın fiyatlara klimalı var. Ancak bu arabanın Karabük'te olması da bir avantaj. Elimin altında bir araba, yakın illerde bile olsa gidip gelmesi, zaman, masraf, uğraşıyı düşününce 8-8.25 arasındaki fiyatlara mantıklı geliyor bana.

Aslında çok da çekincem yok, para belli araba belli :) Daha iyisi için daha çok çalışmalıyım :good1:

Tekrar öneri, destek ve güzel dilekleriniz için teşekkür ederim herkese. Eksik olmayın abilerim, kardeşlerim.

Yorum bağlantısı

Hayırlısı olsun.Umarım resimler yanıltmıyordur.Mantıklı düşünüyorsun katılıyorum.Pazarlığını para verirkende yap. :D:D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Pazarlık işini peder efendiye bırakacağım abi. Çok sıkı pazarlıkçıdır. Ben arabaya baktırıp ustadan oluru alınca adamı babamla görüştüreceğim. Babamın şu anki iddiası 8000e alırız oldu. Ben de zor dedim ama bakalım. İnşallah ben yanılırım :D

Yorum bağlantısı
Pazarlık işini peder efendiye bırakacağım abi. Çok sıkı pazarlıkçıdır. Ben arabaya baktırıp ustadan oluru alınca adamı babamla görüştüreceğim. Babamın şu anki iddiası 8000e alırız oldu. Ben de zor dedim ama bakalım. İnşallah ben yanılırım :D

Amcam bence alır yeterki araç iyi olsun. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...