İçeriğe Yönlendir

Kastamonu Ilıca Şelalesi

Tayfun Yeşil

Recommended Posts

Tayfun Yeşil

kastamonu ılıca şelalesi,hanımın memleketi.

lca077.jpg[/img]

lca112.jpg

lca154.jpg

lca158.jpg

lca251.jpg

lca253.jpg

lca271.jpg

lca323.jpg

kanyonun içi,su çok ılık.

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil
(düzenlendi)

kimse beğenmedi galiba buraları?

serkan abi benim eklediğim resimleri,görünür hale getirebilirmisin?

tarihinde Tayfun Ye?il tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
kimse beğenmedi galiba buraları?

serkan abi benim eklediğim resimleri,görünür hale getirebilirmisin?

Tam o işe bakıyordum, müşteri geldi Tayfun... :good1:

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil
Tam o işe bakıyordum, müşteri geldi Tayfun... :ninja:

teşekkür ederim abi,senide yordum hakkını helal et.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Güzel yerlermiş Tayfun...

Bu konuyu bölelim...

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

bende bunu isteyecektim ama çok olurum dedim şimdi paparayı yerim dedim vazgeçtim emmi:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Teoman Tuncel

Kanyon büyük ihtimalle valla dır. Geçen sene arkadaşlar orada milli park içinde bir konaklama yeri varmış oraya gittiler ve teknolojinin hiçbiri olmadığı için süper dinlendik demişlerdi. Ahşaptan evler varmış yan yana. O tesisten yürüyerek büyük bir ihtimalle sizin gittiğiniz şelale ve kanyona gitmişler çok memnun kalmışlardı. İçimde kalmıştı sizin resimleri görünce gidesim geldi. Kurbanda tadı çıkmaz ama inşallah önümüzdeki sene havalar ısınınca gidecem.

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil
Kanyon büyük ihtimalle valla dır. Geçen sene arkadaşlar orada milli park içinde bir konaklama yeri varmış oraya gittiler ve teknolojinin hiçbiri olmadığı için süper dinlendik demişlerdi. Ahşaptan evler varmış yan yana. O tesisten yürüyerek büyük bir ihtimalle sizin gittiğiniz şelale ve kanyona gitmişler çok memnun kalmışlardı. İçimde kalmıştı sizin resimleri görünce gidesim geldi. Kurbanda tadı çıkmaz ama inşallah önümüzdeki sene havalar ısınınca gidecem.

evet kanyon valla kanyonu,konaklama yeride ılıca da yani ılıca şelalesine 5 dakikalık bir mesafede yapılmış.bence buranın tam zamanı haziran gibi yani suyun daha bol olacağı zaman.resimler temmuz ayına ait.

aslında kışın mangal yakmaya ve kanlıca mantarını yemeye gidilir.

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil
Su nasıl ısınıyor?

nedenini bilmiyorum ama abi kanyonun derinliği 1000 metreyi bulan yerlerinde bile durum aynı.

3.resim büyük şelalenin üst kısmında 10dk ormanın içinden ve keçi yolu gibi bir yerden yürüyerek gidiliyor,5 metreye yakın iki şelale akıyor orada ve su inanılmaz soğuk.

1.resimi ufak şelalenin olduğu kısma giderken çektim uca kadar geldim çok yüksek 50 metre var sanırım.

2. resimde ufak şelaleler daha net belli oluyor.

4. resim alttaki büyük şelalenin olduğu yerde zamanında su çokmuş bahar aylarıda öyle oluyormu zaten,su çekilince bu görüntü ortaya çıkmış.

6. resim kanyonun yarısından çekildi,altta görünen su 7. resimdeki yer.

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil
Nasıl gidilir?

istanbuldan;izmit,bolu (tünel tercihim),karabük,safranbolunun içinden geçilir,eflani yoluna devam edilir,eflaniden sonraki ilçe pınarbaşıdır.

ılıca da pınarbaşından 10 dk mesafede.

Yorum bağlantısı
Mehmet Semerci

Memleketin her bir yeri ayrı güzel 4.resimdeki ağaç kökleri çok değişik gidip görmek lazım

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Çok güzel bir yermiş. 1. fotoğrafı çok beğendim.

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

gidip görmenizi tavsiye ederim,gerçektende keyif alacağınız bir yer.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Yanda küçük elektrikli mangllardan (çevre korumak için) alacaksın, üzerinde tavuk incikleri yanda Kola :D Yiyip yiyip suya atlayacaksın. Oh miss :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...