İçeriğe Yönlendir

Depo Kapağı Açılmıyor

İsmail Üstün

Recommended Posts

İsmail Üstün

Arkadaşlar hafta sonu benzin aldım. depo kapağını kendim açtım anahtar zorlanmadan döndü. kaparken baya uğraştımm. anahtar 30 dakikada ancak döndü ama resmen kol gücüyle anahtar kırılır korkusuyla zorlayamadım da. neyse şimdi de açamıyorum depo kapağının kilit kısmı tamamen sertleşmiş ne yapabilirim bilmiyorum. artık yedek anahtarı da yanıma aldım ama anahtarı kırmak istemiyorum. başına böyle bir şey gelen varsa yardımcı olursa sevinirim. ustalardan da öneriler bekliyorum. gösterge kırmızıda :D

Yorum bağlantısı
Kenan Sincar

benim arçtada böyle bir sorun vardı ama açılmayacak kadar değil ustalardan bir fikir bekliyoruz yağlamak mı lazım kapağı

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Depo kapağında sorun olduğu belli, anahtar kırılmadan önce kilitçiye gidin, yağlasın-bakım yapsın.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Kapağı arabadan ayırdıktan sonra,anahtarı üstünden çıkarmaya çalışmış biri. Kilidi dağılmış büyük ihtimalle,anahtarcılar 10 dk'da yeniden diziyorlar. Bi kez başıma geldi,amasyada Shell'de pompacı çıkardı anahtarı,abi az ileri al arabayı diye,Ankaraya kadar depo açık gelmek zorunda kaldım,benzinin bi kısmı uçtu hatta gelirken. :vreka:

Yorum bağlantısı
İsmail Üstün
Kapağı arabadan ayırdıktan sonra,anahtarı üstünden çıkarmaya çalışmış biri. Kilidi dağılmış büyük ihtimalle,anahtarcılar 10 dk'da yeniden diziyorlar. Bi kez başıma geldi,amasyada Shell'de pompacı çıkardı anahtarı,abi az ileri al arabayı diye,Ankaraya kadar depo açık gelmek zorunda kaldım,benzinin bi kısmı uçtu hatta gelirken. :lol2:

teşekkürler hafta sonu gideceğim inşallah.

Yorum bağlantısı
Fatih Kasa

benim fiestada da vardı aynı sorun yeni kapak (fod ka kapağı ucuzdu ) alınca sorun çözülmüştü ancak iki anahtar zor

oluyor.

Yorum bağlantısı
İsmail Üstün
benim fiestada da vardı aynı sorun yeni kapak (fod ka kapağı ucuzdu ) alınca sorun çözülmüştü ancak iki anahtar zor

oluyor.

ikinci anahtara razı gibiyim ama bir türlü bakamadım işin oluruna. teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...