İçeriğe Yönlendir

Kapanmayan Klima

Yasin Karadağ

Recommended Posts

Yasin Karadağ

Eger aynı sorun forumda acılmışsa şimdiden kusura bakmayın !

Yaklaşık 1 saat önce aracımı autokingden teslim aldım.Her şey çok normaldi , Ankara'da yaşanan dolu yüzünden göçükleri yaptırmak için servise verdim çokda güzel yapmışlar.Aracımı teslim aldım kapıyı açtım birde baktım tavan ışıklarım ardından farkettim ki torpido ve bağajda yanmıyor, demeye kalmadı klimanın çalıştığnı farkettim kapalı konumda bile çalışıyor. Sıcak ve en son ayarda ısı veriyor. Dereceyi gösteren ekranda sadce yeşil, sayılar yok. Beynimden vurulmuşa döndüm adamlarla münakaşa yaşadım ve yarın ilgilenecekler. Neden böyle olmuş acaba. üstatlardan yardım bekliyorum.Şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Kutup başını sökün ,bi 10 dakka bekleyin...Eğer devam ederse motor bölümünde temizlik falan yapılmışmı sorun...

Yorum bağlantısı
Yasin Karadağ

ben oraya gıttıgımde motora hava falan tuttular. kapun boyandı belkı bırseyler mı oldu o esnada ?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Kapılar uzun süre açık kaldıysa,ampüllerden biri ısınıp kısa devre yaptırmış olabilir. Böyle durumda aracın saçmalaması da doğal.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yasin Karadağ

umarım büyük bir şey çıkmaz bunun altından.Autoking gibi dıştan kalite içerden kalifiyesiz personeli olan bir işletme herkesi yanıltıyor aslında.

Yorum bağlantısı
İlker Selimoğlu
umarım büyük bir şey çıkmaz bunun altından.Autoking gibi dıştan kalite içerden kalifiyesiz personeli olan bir işletme herkesi yanıltıyor aslında.

Şaşmazdaki Autoking'e mi gittiniz.

Yorum bağlantısı
Yasin Karadağ

ostim Autoking de oldu ! sigorta atmış ondan klimaya vurmuş .sorun çözüldü

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
Eger aynı sorun forumda acılmışsa şimdiden kusura bakmayın !

Yaklaşık 1 saat önce aracımı autokingden teslim aldım.Her şey çok normaldi , Ankara'da yaşanan dolu yüzünden göçükleri yaptırmak için servise verdim çokda güzel yapmışlar.Aracımı teslim aldım kapıyı açtım birde baktım tavan ışıklarım ardından farkettim ki torpido ve bağajda yanmıyor, demeye kalmadı klimanın çalıştığnı farkettim kapalı konumda bile çalışıyor. Sıcak ve en son ayarda ısı veriyor. Dereceyi gösteren ekranda sadce yeşil, sayılar yok. Beynimden vurulmuşa döndüm adamlarla münakaşa yaşadım ve yarın ilgilenecekler. Neden böyle olmuş acaba. üstatlardan yardım bekliyorum.Şimdiden teşekkürler

Benimde başıma gelmişti clio da,klimanın bi metal bağlantısı var platinmi titanium mu ne o tutuyo bırakmıyo bu sebeple bağlantı kapanmadığı için kapalı bile olsa elektrik almaya devam ediyo,clio da ön cam sağ tarafta nemen sileceğin altındaydı o bağlantı kablosu ona vurduğun zaman bırakıyodu kapanıyodu.. sizdede böyle bişey olmuş olabilir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...