İçeriğe Yönlendir

Alırsın Ford , Olursun Lord :)

Furkan Can

Recommended Posts

Furkan Can

Merhabalar ;

Bir süredir eski aracımdan kurtulup (93' Skoda favorit) yeni bir araç alma niyetindeydim.Açıkçası Fiesta aklımın ucundan bile geçmiyorken birden bu arabaya ilgi duymaya başladım.İstediğim araç benzinli olup , km'si 100 bin altı olmalıydı ve tabiki ciddi bir kazası belası olmayıp yürüründede bir problem olmamalıydı.Tüm bunlara ek olarak birde temiz olmalıydı. Biraz fazla şey istiyordum ama demek ki kısmetimde varmış ki , tam istediğim gibi bir araç buldum şükürler olsun. :keyifli:

Aracım 2004 model Fiesta 1.4i Comfort - Km: 83.000

İzninizle daha fazla uzatmadan fotoğrafları paylaşmak istiyorum.Umarım beğenirsiniz , iyi seyirler...

1mediuml.jpg

2mediumb.jpg

3mediumfz.jpg

4medium.jpg

5medium.jpg

6mediumd.jpg

Saygılar

Yorum bağlantısı
Furkan Can

Teşekkür ederim.

Valla aracımı aldığımdan beri o kadar çok kişi bu cümleyi söylediki artık Ford görünce aklıma başka birşey gelmez oldu.Dolayısı ile başlık içinde aklıma bundan başka birşey gelmedi. :keyifli:))

Yorum bağlantısı
Cumhur Unay

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın... Ciddi bir kazası olmasın istemişsiniz ama, aracın her bi parçası sanki başka yerlerde boyanmış gibi... Almadan önce göstermişsinizdir umarım bi kaç yere...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Güle güle kullanın. Keşke jantlar biraz daha büyük olsaymış.

Hayırlı olsun.

Not: Artık lordlu başlık görmesek :keyifli:

Mondüöyle birlikte yitip giden unvanına yan. :nargile:

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Can
(düzenlendi)

Merhaba Cumhur Bey ;

Fotoğrafların tamamında , renk tonlarında oynamalar yapıldı + eskitme yapıldı ve yine fotoğraflara photoshopta keskinlik verildiğinden dolayı öyle görünüyor.

Araç alınmadan önce işinde uzman 4 farkşı kişiye + yetkili servise + sanayide çok güvendiğimiz boyacı,kaportacı ve motorcuya gösterildi.Sağ arka kapı ve sağ ön far dışında değişen herhangi parça olmayıp.Şoför kapısında fotoğraflara dikkatli bakacak olursanız eğer çok ufak bir göçme bulunmaktadır.Bunun dışında herhangi birşey bulunmamaktadır.

-----------

İyi dilekte bulunan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

Saygılar

tarihinde Furkan Can tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)
1-Boya konusunda yorumunu bekliyorum.

2-Paraya bakar bıro. Bakarsın almışım bi kossi :keyifli:

1-Meyveyi soymadan içinden ne çıkacak bilemem.Yüzeysel de olabilir. Boyacının kafası iyidir belki o anda.Ama sol arka kapının arkasında gördüğüm izler pek hayra alamet değil.

2-Cossi de pek yaraşır amirime. :nargile:

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Teşekkür ederim.

Valla aracımı aldığımdan beri o kadar çok kişi bu cümleyi söylediki artık Ford görünce aklıma başka birşey gelmez oldu.Dolayısı ile başlık içinde aklıma bundan başka birşey gelmedi. :keyifli:))

Siz Hakan'a bakmayın... O toyotanın araba olduğunu sanıyor...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
2-Yok be ne işim olur cossi ile. Gidecem f650 alacam ameriganyalarda. 30 inçlik krom jant. Ooooh :keyifli:

Yov Yov diye diye altın yüzüklerle video çektiğin gün inanırım. :nargile:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Altın haram kardeşim ben platin takacam :spiteful:

Platin de pek bi yaraşır. :D:p Platin takı var mı yahu? :nazar:

Yorum bağlantısı
Furkan Can

Arkadaşlar herkese çok teşekkür ederim.Allah herkese kazasız belasız günler nasip etsin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...