İçeriğe Yönlendir

2010 Focus Tdci Hb Collection

Hakan Gül

Recommended Posts

Hakan Gül

Aranıza yeni katıldım, hatta ilk mesajım :)

Aracı 4 Mayısta aldım, 2010 HB TDCI Collection, şu an 11.500 kmde.

Alırken 0 km başka model araçlarada baktım, Megane dci, Bravo jtd, golf tdi, leon 1.4tsi gibi, ancak Focusta karar kıldım. Gerçi daha önce 1 yıllık mutsuz bir Fiesta TDCI tecrübem mevcut (çıkardığı sorunlar nedeniyle) ama Focustan genel olarak memnunum.

7560Hakan-0030_e1.jpg

16320081_e1.jpg

Yorum bağlantısı
Erkan Yılmaz

hayırlı olsun aracınız aramızada hoş geldiniz güle güle kullanın :) :)

Yorum bağlantısı
Erkan Yılmaz
Fctr bağımlılık yapıyo Hakan bey doktorunuza başvurdunuzmu. :)

+1 :):D

Yorum bağlantısı
Esad Özeren

hayırlı olsun aracınız, güle güle kullanın.. Allah kaza bela vermesin.. :)

Plakadan anladığım kadarıyla Ankara' da yaşıyorsunuz, acaba ön ızgaradaki krom çerçeveyi servisten mi aldınız? servis değil de çıkmacıdan falan aldıysanız bir adres ve fiyat bilgisi rica edebilir miyim? :)

Yorum bağlantısı
Erkan Yılmaz
hayırlı olsun aracınız, güle güle kullanın.. Allah kaza bela vermesin.. :)

Plakadan anladığım kadarıyla Ankara' da yaşıyorsunuz, acaba ön ızgaradaki krom çerçeveyi servisten mi aldınız? servis değil de çıkmacıdan falan aldıysanız bir adres ve fiyat bilgisi rica edebilir miyim? :)

esad bey ankarada yiba çarşısının arkasında eski roma hamamınında arkası oluyo aynı zamanda ford parçaları satan yer var 65 tl istio nikelajlı ford panjuruna ancak orjinal ürün değil

Yorum bağlantısı
Hakan Gül
esad bey ankarada yiba çarşısının arkasında eski roma hamamınında arkası oluyo aynı zamanda ford parçaları satan yer var 65 tl istio nikelajlı ford panjuruna ancak orjinal ürün değil

Evet, tam olarak burdan ve bu fiyata aldım, Yiba çarşısından yanından girince 50mt ilerde solda, adını hatırlamıyorum dükkanın.

Ürün orjinal değil ama ben taktıralı 4 ay oldu, bir sıkıntı görmedim. Ben baktığımda arka bagaj çıtası ellerinde yoktu, daha sonrada arka çıtanın güzel durup durmadığından emin olamadığım için onu almadım.

Yorum bağlantısı
Erkan Yılmaz
Evet, tam olarak burdan ve bu fiyata aldım, Yiba çarşısından yanından girince 50mt ilerde solda, adını hatırlamıyorum dükkanın.

Ürün orjinal değil ama ben taktıralı 4 ay oldu, bir sıkıntı görmedim. Ben baktığımda arka bagaj çıtası ellerinde yoktu, daha sonrada arka çıtanın güzel durup durmadığından emin olamadığım için onu almadım.

akgür ticaret ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Erkan bey, imzanız kural dışı.. lütfen 5 satırı geçmeyecek şekilde düzenleyin..

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin bence kromajsız ön pancur daha sportif duruyor..

Yorum bağlantısı
Muharrem Başpınar

hayırlı olsun arabanız güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Fiyat bilgisi de öğrenebilir miyiz?

Yorum bağlantısı
Hakan Gül
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Fiyat bilgisi de öğrenebilir miyiz?

30 nisan tarihinde 36.500TLye aldım,

hayırlı olsun focus tdcı üzmez sizi

aslında ufak bir sıkıntı çıkardı buda,

3.000 km civarı, 1. viteste ayağımı gazdan çektiğimde araçtan tır tır tır şeklinde çıkan bir ses farkettim,

Serviste yapılan inceleme sonucu 1. vites dişlisinin hatalı olduğunu söylediler, 1. vites dişlisini ve priz direk dişlisini garanti kapsamında değiştirdiler.

Bundan sonra üzmez inşallah :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...