İçeriğe Yönlendir

Karabüyüme X Paket Farı :)

Selçuk Karabulut

Recommended Posts

Selçuk Karabulut

uzun zamandır arıyordum ama kavuştum farlarıma :rolleyes:)))

Yorum bağlantısı
Selçuk Karabulut
Güle güle kullanın..

Cihan ARAP nerden çıktı ya.. :) :lol2:

bencede arap nerden çıktı :D teş ederim arkadaşlar farın solunu adanadan sağını istanbuldan buldum,bana toplam maliyeti 550 tl

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
Güle güle kullanın..

Cihan ARAP nerden çıktı ya.. :) :lol2:

:D

Sen de arap koysana seninki de siyah :D

bencede arap nerden çıktı :)

Aklıma geldi :D Karabüyü nerden çıktı peki :D

Yorum bağlantısı
Selçuk Karabulut

karabüyü nerden çıktı,efsaneye göre 2004 yılında 2001 model vw bora comfortline siyah(ruhsatta karabüyü geçio) alacakken babam gitti sıfır connect aldı vede o araba benim içimde kaldı,bu yüzden karabüyü :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

bayağı yakışmış bende istiyom bunlardan ama biraz daha zamanı var x pakette olduğu gibi sürüşe duyarlı oldumu yoksa sadece mercekli far olarakmı kaldı

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
hayırlı olsun, yolun hep aydınlık olsun :)
Olması gereken olmuş.

Biriniz avatarınızı değiştirse süper olacak :) Karıştırıyorum mesajları okurken yahu :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Selçuk Karabulut

bildiğim kadarıyla x paketlerin direksiyon kutusundada ayrı bir parça var onun için afl çalışmıyor,titannium farına ek olarak extra bir elektrik bağlantı soketi daha var.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
uzun zamandır arıyordum ama kavuştum farlarıma :))))

güle güle kullanın çok şık olmuş..

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Sonata

Güle güle kullanın çok yakışmış...

Yakın zamanda bende aracıma aynı fardan aldım. Ama benim far yukseklik ayarı çalışmıyor birde bu farlar xenon için yapılmadığından (halojen ampule göre dizayn edilmiş ) aydınlatma da merceksiz xenona göre biraz zayıf gibi geldi bana. Sizin montaj esnasında ek bir işlem yapıldımı (O ekstra soket benimkinde boşta kaldı)? Far yükseklik ayarınız çalışıyormu?

Yorum bağlantısı
Selçuk Karabulut

öncelikle herkese teşekkür ederim,far yükseklik ayarım çalışıyor.fara extra takılan bişe olmuyor zaten elektik soketinin yanında afl'nin elektrik soketi bantlı vaziyette yanında duruyor dikkatli bakılırsa görülür,üstündeki kapağı çıkarıp takabilirsiniz ben taktım ama dediğim gibi direksiyon kutusunda x paketlerin extra bir parçası var sanırım ondan çalışmıyor afl.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...