İçeriğe Yönlendir

Av Resimleri

Bünyamin Mehan

Recommended Posts

Bünyamin Mehan

Forumun, av konusuna nasıl yaklaştığını bilmiyorum ama av ile ilgili bir başlık bulamadım. Ben başlatıyım dedim.

:D Tepkilere göre diğerlerinide yükleyeceğim

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Forumda bir tepki olacağını sanmıyorum...Avlananlar av hayvanları ve avlanma dönemleri içinde avlanmışsa bence bir sıkıntı yok...

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Balık olabilir belki ama, eti yenmeyen sadece zevk için avlanan hayvanlara tepki verebilirim :D

Yorum bağlantısı
Bünyamin Mehan
Forumda bir tepki olacağını sanmıyorum...Avlananlar av hayvanları ve avlanma dönemleri içinde avlanmışsa bence bir sıkıntı yok...

Elbette kurallar esastır. Resimler daha çok yurt dışından ve kuralların katı olduğu ülkelerden

Balık olabilir belki ama, eti yenmeyen sadece zevk için avlanan hayvanlara tepki verebilirim :D

Torbacılara herkes gibi bende karşıyım.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Spor! olarak yapılmadıktan sonra av niye tepki alınabilecek birşey olsun ki. Balığın da maşallahı var bu arada :D Kaç kilo o :unsure:

Yorum bağlantısı
Bünyamin Mehan

Yer : Santos

Cinsi :Barakudagillerden ( tam ismini araştırmama rağmen bilen birine rastlamadım )

Spor! olarak yapılmadıktan sonra av niye tepki alınabilecek birşey olsun ki. Balığın da maşallahı var bu arada :unsure: Kaç kilo o :)

Tartma imkanım olmadı ama 8-9 kilo var diye tahmin ediyorum. ( benim boy 1.99 m artık siz hesaplayım :D )

Yorum bağlantısı
Bünyamin Mehan
Bir ara iyi sarmıştım kıyıdan olta balıkçılığına. Bir lüfer tutamadım ona yanarım. Hala daha içimde uhtedir. :) Eskiden ne anlarlar bir oltayı denize sallayıp iki saat öyle beklemekten derdim ama sonra hastası olmuştum. Bir sürü yapay balıktan, kaşığa en babasından iki adet olta vs. evde dolapta yatıyor şimdi. :bravo: Avlanmanın zevki bambaşka. Bilinçli yapıldığı sürece doğaya yararı bile var. Ama bilinçsiz veya aç gözlü insanlar çok zarar veriyorlar. :f1:

Kim bilir belki ileride toplantılara oltalarımızı da getiririz.

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

Bünyamin, yeniyor mu balıklar :p

işini biliyorsun haa ;):f1::) çok yemişsin onlardan, omega3-5-7-9-11 ne varsa toplamışsın, sen olmuşsun 2 metre bize de omega kalmayınca, Akdeniz bitki örtüsü gibi kalmışız :p:bravo::D resimde de Özgürlük anıtı gibi arkamda belirmişsin :D :D

Yorum bağlantısı
Bünyamin Mehan
Bünyamin, yeniyor mu balıklar :p

işini biliyorsun haa :p:):bravo: çok yemişsin onlardan, omega3-5-7-9-11 ne varsa toplamışsın, sen olmuşsun 2 metre bize de omega kalmayınca, Akdeniz bitki örtüsü gibi kalmışız :p:D :D resimde de Özgürlük anıtı gibi arkamda belirmişsin :D;)

:f1:

Herkes arkanızın sağlam olduğunu bilsin :p

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

böyle kocaman bir balık tutun getirin uzak diyarlardan forum olarak yiyelim. :lol:

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı
:lol:

Herkes arkanızın sağlam olduğunu bilsin :)

sağlam sağlam :lol:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)
Tartma imkanım olmadı ama 8-9 kilo var diye tahmin ediyorum. ( benim boy 1.99 m artık siz hesaplayım :lol: )

20 kilo vardır o balık.

tarihinde Servet Ayd?n tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Arkadaşlar konumuz balık avı...

Lütfen konu dışına çıkmıyalım..

Yorum bağlantısı
Bünyamin Mehan
(düzenlendi)
böyle kocaman bir balık tutun getirin uzak diyarlardan forum olarak yiyelim. ;)

çok güzel olurdu fakat gemiye hep uçakla katılıp aylıldığım için uçakla et getiremedim( musade edilmediğinden ).

o yüzden ben gıyabında forum adına da gemide ziyafet veririmç.Siz rahat olun :) :lol2: ;)

tarihinde B tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bünyamin Mehan
Bünyamin, yeniyor mu balıklar ;)

Hepsi yenen balılklar.

ilk resindekinin tadı sazana benziyor. Barakudagillerden olan balığın eti tavuk etine benziyor.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
çok güzel olurdu fakat gemiye hep uçakla katılıp aylıldığım için uçakla et getiremedim( musade edilmediğinden ).

o yüzden ben gıyabında forum adına da gemide ziyafet veririmç.Siz rahat olun :unsure::):s

çok teşekkürler yemiş kadar oldum vallahi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...