İçeriğe Yönlendir

2011 Focus Collection Dizel 90 Bg

Serdar Patan

Recommended Posts

Serdar Patan

Herkese selamlar. Hayatımda ilk defa aracımı kurban bayramından hemen önce aldım ve ilk arabam olmasına rağmen çok düşündüğüm halde Toyota mı? Opel mi? derken çok iyi bir tercih yaparak Focusumu almış bulunmaktayım. Aldıktan sonra internet araştırmalarımda da çok ilginç ve bir o kadar da hoşuma giden modifikasyonları gördüm özellikle Ayak tabanına bayıldım ilk fırsatta bende hocama yaptırmayı düşünüyorum. Bu yüzdendir ki bir yerlerden başlamak artık lazım.

Saygıdeğer arkadaşlar sizce; ilk olarak nerden başlamalıyım aksesuar yada geliştirilmişlik olsun??? Bir de Focus titanium X paketin led li stop fiyatını bilen varsa paylaşabilir mi??

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Aracınız hayırlı olsun. Güle güle kullanın. X paket stop fiyatları epey pahalı. Ondan başlamayın derim. Takımı serviste 1000 tl'ye yakın. 450-500 civarına yedek parçaçılardan bulmak mümkün..

Yorum bağlantısı
Serdar Patan

Çok Teşekkürler,

Murat Bey; Kaliteli olsun istiyorum amacım param olduğu müddetçe daha iyisini yapabilmek sadece daha uyguna o parçayı nasıl ve nerden temin edebilirim onu öğrenmek istiyorum

Ahmet Bey; Forumda ki araçları gördüm çok beğendim zaten onlardan heves alarak bu gibi işe kalkışmayı istedim. Ama onlara ulaşmam için burdan ne derece etkili olabilir onu bilemiyorum, bire bir görüşmek daha iyi olur diye düşünüyorum.

Özelllikle Mehmet beyin aracı çok başarılı geldi bana.. Akşama boyutunu küçültebilirsem resmini atıcam, sizinde fikirkerinizi öğrenmek isterim.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Serdar bey, arabanız hayırlı olsun...Bir şey sormak istiyorum, arka tarafta tavan lambası var mı acaba ? Bende aldım ama hiç hb göremedim..Hep baktıklarım sedandı ve onlarda yok... :)

Yorum bağlantısı
Serdar Patan

Çok teşekkür ederim Serkan Bey, Hem size de hayırlı olsun.

Hayır malesef yok uzun yolda kullanırken çok büyük eksiklik olduğunu hissettim ve nasıl çözebilirim diye de açıkçası merak ediyorum. Ben hep Hb araca baktığımdan sedanında var mı bilmiyorum?? Burda birkaç tane mucit Ford sahipleri olduğunu gözlemledim acaba onlar bana yardım edebilir mi?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Çok teşekkür ederim Serkan Bey, Hem size de hayırlı olsun.

Hayır malesef yok uzun yolda kullanırken çok büyük eksiklik olduğunu hissettim ve nasıl çözebilirim diye de açıkçası merak ediyorum. Ben hep Hb araca baktığımdan sedanında var mı bilmiyorum?? Burda birkaç tane mucit Ford sahipleri olduğunu gözlemledim acaba onlar bana yardım edebilir mi?

Yıkıldım desem yalan olmaz...Ben çözerim o işi en kısa zamanda ama araba hala ortada yok..Bekliyorum... :)

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli
Serdar bey, arabanız hayırlı olsun...Bir şey sormak istiyorum, arka tarafta tavan lambası var mı acaba ? Bende aldım ama hiç hb göremedim..Hep baktıklarım sedandı ve onlarda yok... :)

yokk canım, nasıl ya hb focus arkada tavan lamabası. Bu nasıl iş ya. Yuhh diyorum bi lambayımı çok görmüşler.

Serdar bey hayırlı olsun bu arada , allah nazarlardan saklasın. Bana kalırsa ilk başta spoileri değiştirebilirsiniz görüntü açısından baya bi fark yaratır.

Yorum bağlantısı
Serdar Patan
(düzenlendi)

Teşekkürler; Ben onu unutmuşum haklısınız ilk önce ST spoiler taktırsam çok iyi olacak.. Veee

İşte benim Yılanoğlum..

http://img207.imageshack.us/img207/6010/grnt0040.jpg

http://img146.imageshack.us/img146/9007/img2091w.jpg

http://img840.imageshack.us/img840/6269/grnt0034.jpg

http://img222.imageshack.us/img222/944/img2093r.jpg

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
Resimler
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

hayırlı olsun. :p iyi günlerde kazasız cezasız arızasız binmeniz dileğiyle. :p

ilk yapacağınız plakalık iptali olsun. :p

arka tavan lambası için elle kontrol edin yuvası varmı.varsa halledelir.yoksada halledilir.

bu eksiklikleri duydukca okudukca yaşlı mondimi daha çok seviyorum. :p:) her şeyi var.olmayanlarda yavaşca oluyor.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdar Patan

Hasan Bey; Teşekkür ederim,

Oktay Bey; Size de teşekkürler, bakmadım ama merak ediyorum yoksa bile yaptırmak isterim.

Ahmet Bey; Evet aynen dediğiniz gibi önce Spoiler düşünüyorum ama ST olanını nerden ve nasıl temin edebilirim hiç bir fikrim yok. O kaputtaki kroma gelince ben daha da krom eklerim diye düşünürken siz iptal diye yazınca anlamadım; acaba dahamı iyi görünür ki iptal olursa??

Bu arada egsoz için iyi bir yer nereden bulabilirim Beyler?

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Şahsi fikrim ilk olarak orta koyulukta, kaliteli bir cam filmi yaptırmanız.

Yorum bağlantısı
H.Yusuf Kantarcılar

önce cam filmi diyesim geldi bu renge çok aha yakışıyor, jantlar harika, kazasız belasız kullanın inşallah..

Yorum bağlantısı
Serdar Patan

Öncelikle şunu belirtmek isterim. 2 gündür yoktum çünkü maça gitmek ve o mutluluğu yaşamayı istiyordum, evet dün olimpiyat stadında o 60000 kişi arasında bende vardım ve çok keyif aldım. Artık ilk yarıyı lider kapadığımıza göre rahatım.

Ahmet Bey; Evet kromajlı istiyorum ST tamponuda sadece çift egsoz düşündüğüm için ona daha iyi yakışacığını tahmin ediyorum ama kromajı çıkarmayı düşünmüyorum...

Mert Bey; Cam filmi istiyorum fakat birgün bir çevirmeye denk gelirde ordaki memur arkadaş söktürmeye kalkarsa deli olurum o yüzden hala o konuyu düşünmekteyim...

Yusuf Bey; Teşekkürler. İnşallah daha güzeli sizede nasip olur. Evet emin olun bende o jantları çok beğenmiştim.

Serhat Bey; Sizede teşekkür ederim.

Murat Bey; Daha şimdiden 3 tane (Mustafa Bey, Serkan Bey ve Ben) spoiler talibi aldık sanırım eee indirim ve bilgiyi sizin aracılığınızla yapsak olur mu??

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk
Murat Bey; Daha şimdiden 3 tane (Mustafa Bey, Serkan Bey ve Ben) spoiler talibi aldık sanırım eee indirim ve bilgiyi sizin aracılığınızla yapsak olur mu??

Beni karıştırmayın. Ben şimdi onu ararsam led stoplar ne oldu diye sorasım gelir. Siz halledersiniz ;)

Trabzonlumusunuz? Ben de severim Trabzonu. Bizim cincondan bir şey olacağı yok, bu sene artık kalbimiz trabzonla. Ne de olsa memleketimiz..

Yorum bağlantısı
Guest Erdo?an Uz

merhabalar, kazasız belasız kullanın diyorum. Bu arada forumda tanışma başlığını bulduğumda kendimi orada da tanıtacağım : )) Öğretim üyesiyim, offroad ve doğa sporları ile meşgulum, arazi aracımı saatım ve yenisini toplamak üzere ihale kovalıyorum, Sedan Collection 2011 TDCi günlük kullandığım arabam, aytozu gri. Daha öncede Focus 1 sedan Ghia kullanıyordum binek olarak çokta memnundum, ford bayilerinin yeteneksiz satıcılarına rağmen ısrarla Ford kullanmaktayım : )) bu arada modifiye merakım da mevcuttur, dizel ve focus başlığında sıklıkla görüşmek üzere, kazasız belasız günler diliyorum, saygılarımla...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...