İçeriğe Yönlendir

2011 Ford Fiesta Titanium X Paket

Mehmet Doğan 2

Recommended Posts

Mehmet Doğan 2
(düzenlendi)

Arkadaşlar 2011 fiesta 1,4 tdci titanium x paket beyaz siparişi verdim. Yalnız şöyle bir problem oluştu. Arabayı 4 sene sonra oğluma vereceğim. Oğlum bordo olsun istiyor. Ama ilk arabası olacağı için çiziği de bol olucak. Metalik boyayla opak arasında rötüşlarda fiyat farkı ortalama ne kadar olur? Bir de oğlum mutlaka modifiye yapmak istiyor. Açıkçası bu arabaya ben de bir kaç ekleme yapacağım gibi duruyor. Beyaza modifiye gider mi? Bu konularda bana yardımcı olabilir misiniz acaba???

tarihinde Mehmet Do?an 2 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

Aracınız hayırlı olsun. Beyaz fiestaya çok yakışan bir renk ve modifiye için de iyi bir seçim :nazar:

Yorum bağlantısı
Sezai Özcan

bence beyaz goruntü olarakcok guzel sen beyaza modifiye yapmak iste neler yapılır hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Mehmet Doğan 2

Arkadaşalr bir de şunu sormak istiyorum. Ben siyah da düşündüm ama iç tasarımı bordo olduğu için vazgeçtim. Bordo bu yüzden ilgimi çekiyordu, iç rtasarımla dış tasarımı birbirine çok güzel uyuyor çünkü. Sizin siyah hakkında düşünceleriniz neler? İç tasarımın bordo olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Fazlı Coşkun

bende bordo düşünüyordum ama eşim bayiye gittiğimizde her ikisinide gördü... ve beyazdan başka olmaz dedi... hatta bayii beyaz için biraz daha beklemek gerekir dediğinde bile ısrar etti...

iç donanım için bordonun uygun olduğunu düşünüyoduk ama ama beyazı görünce beyaza herşeyin daha fazla yakıştığını düşünüyoruz kesinlikle daha alımlı duruyor... gelmesini bekliyoruz artık...

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

ben de beyaz istiyodum ama istediğim modelin (myfiesta) beyaz ı uzun süre tedarik edilmeyecekti...

sonra renk farkı için 500 tl alacaklarını söylediler e dedim fark vereceksem kırmızı olsun sonra bi düşününce renge 1000 tl vereceğime opsiyona vereyim dedim...aracı titanyum gece grisi ile değiştirtim...teslimat her halükarda ocakta olacağından değişikliğe bayi sıkıntı yaratmıyor:)

gece grisinin iç döşemesi ne renk? kırmızı mı onda da?

Yorum bağlantısı
Esra Güvercin
bende sizler gibi beyaz ve bordo arasında çelişkide kaldım en sonunda Bordo aldım.

İç döşemesinin araç ile aynı renk olması bana süpriz oldu ama çokta hoşuma gitti.müthiş bir uyum var.

aracın rengine bugüne kadar bir tek kişi dahi kötü demedi..

resmini ekliyorum bu aracın aynısı bendeki.. aklınıza soru takılırsa çekinmeden sorabilirsiniz ..

saygılar.

fiestaaaa.jpg

meraba bende beyazla bordo arasında kaldım.aslında bordo cok sık duruyor ama bulundugum yer sıcak iklime sahip oldugu için beyaz almam daha doğru olcagını soyledıler.ve bordo nun cok koyu oldugunuda.bence bordo arabayı daha güzel gösterıyor gibi geldi.bordo araçta bakım zor olacagını ve ilerde satarken beyaza oranla daha az buluncagını soyluyolar.bana yardımcı olabılrmısınız.

Yorum bağlantısı
Gökhan Taşkın
meraba bende beyazla bordo arasında kaldım.aslında bordo cok sık duruyor ama bulundugum yer sıcak iklime sahip oldugu için beyaz almam daha doğru olcagını soyledıler.ve bordo nun cok koyu oldugunuda.bence bordo arabayı daha güzel gösterıyor gibi geldi.bordo araçta bakım zor olacagını ve ilerde satarken beyaza oranla daha az buluncagını soyluyolar.bana yardımcı olabılrmısınız.

antalya gibi bi yer için açık renkler iyi olur sanırım bende siyah var ama

fordfiestamsdesigngtfro.jpg

bu rengi cok begendim açıkçası.. koyu renklerin bakımı gercekten zor oluyor en ufak bişey canınızı sıkabiliyor.. bazen beyazmı alsaydım diyede düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Esra Güvercin

peki bu arabalrın yakıtı hakkında bilgisi olan varmı..dizel almyı dusunuyorum.benzinlinin cok yaktıgını soyleyenler var

Yorum bağlantısı
Gökhan Taşkın
(düzenlendi)
peki bu arabalrın yakıtı hakkında bilgisi olan varmı..dizel almyı dusunuyorum.benzinlinin cok yaktıgını soyleyenler var

1.4 benzinliler; 100 km de 6,5 - 7,5 litre arası, 1,4 dizeller; 4,5 - 5,5 litre arası

tarihinde G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Murat Koca
1.4 benzinliler; 100 km de 6,5 - 7,5 litre arası, 1,4 dizeller; 4,5 - 5,5 litre arası

benzinli için doğrudur araç 2500 km de şu an sayaç sıfırlandıktan sonra tam 100 km de ve yol bilgisayarı 6.8 gösteriyor..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...