İçeriğe Yönlendir

Bartın / Ulus / Ulukaya

Mehmet Kazancıoğlu

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu

arkadaşlar geçen hafta ve önceki hafta sonu bildiğiniz üzere cenaze nedeni ile iki kere bartına gidip geldim. Dönüşülerim genelde gündüz olduğu için dönüşte yol üzerinde olan bartın / ulus / ulukaya olarak bilinen kaya içinden çıkan suyun oluşturduğu güzel manzaranın ve vadinin fotoğraflarını, tepelerin üzerinden sabahın ilk ışıklarıyla beraber kalkan sisin görüntüsünü ve birkaç tanede köy manzarasını sizlerle paylaşmak istedim. fotoğraf makinası yanımda olmadığı için cep telefonu ile fotoğrafları çektiğim için resim kalitesi biraz düşük. eğer becerebilirsem resimleri yüklicem.

cimg0071n.jpg

cimg0093g.jpgcimg0076i.jpgcimg0103v.jpgcimg0114i.jpgcimg0095t.jpgcimg0100qa.jpgcimg0115d.jpgcimg0116g.jpgdsc00323fa.jpgcimg0117k.jpgcimg0121t.jpgphoto0003h.jpgphoto0005b.jpgphoto0008wf.jpgphoto0010lo.jpg

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Güzel fotoğraflar abi. Eline sağlık. Özellikle Bartın- Karabük arasındaki güzergah üzerinde çok güzel manzaralarla karşılaşmak mümkün.

Vesile ile, mekanı cennet olsun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Güzel fotoğraflar abi. Eline sağlık. Özellikle Bartın- Karabük arasındaki güzergah üzerinde çok güzel manzaralarla karşılaşmak mümkün.

Vesile ile, mekanı cennet olsun.

kısmet olursa bir sonraki gidişimde dönüş yolu olarak karabük/ safranbolu üzerinden gelmeyi planlıyorum

Çok güzel yerlermiş..
Manzara harika gerçekten güzel yerlermiş yemyeşil..

Ellerine sağlık Mehmet abi cepten çekilmesine rağmen güzel çıkmış..

Lala lala cennet dedikleri bu mu ola...

Eline sağlık, çok güzel yerler.

Tayin zamanı eğer bir aksilik olmazsa listemde üst sıralarda yer alacak olan illerden. Hayırlısı...

Güzelim memleketimimzde görmediğimiz,bilmediğimiz ne cennet mekanlar var
Güzel yerlermiş, inşallah bi dahakine sadece gezmek için gidersin.. :angry:

herkese teşekkür ederim gerçekten çok güzel yerler var çok nasip olursa birdahakine gezmeye gitmek istiyorum

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Mehmet o kadar senedir Bartın'a (Kurucaşile) giderim niye görmedim ben ? Tam olarak neresi çıkaramadım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Mehmet o kadar senedir Bartın'a (Kurucaşile) giderim niye görmedim ben ? Tam olarak neresi çıkaramadım.

abi bartından abdipaşa yol ayrımından ulus'a dönmeniz gerekiyor ulustan yukarı doğru köylere çıkan bir yol var drahna adı verilen yedi köyün birleşimiden oluşan ufak bir yer var oranın eski yolu üzerinde

nette bir yerde şunu buldum abi işine yararmı bilmiyorum

"ULUS İçesine 17 km. uzaklıkta ve Ulukaya köyü'nün doğu yönünde olan şelale Ulus Çayı üzerindedir."

kurucaşile sahil kesimine kalıyor bartından ulus istikametine gitmediğin için senin yol güzargahın üzerinde değil bu yüzden gözden kaçırmışsın abi ama eğer oralara gidersen mutlaka biraz vakit ayırıp git çok etkileyici bir yer.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Mehmet ellerine sağlık çok güzel yerler. Çanakkele buluşmasından sonra bir karadeniz toplantısı istiyorum arkadaşlar, 2 gün öncesinden gidip gezeceğim :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Mehmet ellerine sağlık çok güzel yerler. Çanakkele buluşmasından sonra bir karadeniz toplantısı istiyorum arkadaşlar, 2 gün öncesinden gidip gezeceğim :)

abi teşekkür ederim. çanakkale buluşması nezaman ben konuyu kaçırdım mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Mayıs ayı gibi düşünülüyordu Mehmet.

kısmetse bende katılmak isterim eh bebişde doğmuş olur olacak o tarihe nisan başı bizim uşak gelmiş olacak onun durumuna göre

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hayırlısı olsun Mehmet, Yeğenimizde ilk yolculuğunu yapmış olur :(

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
kısmetse bende katılmak isterim eh bebişde doğmuş olur olacak o tarihe nisan başı bizim uşak gelmiş olacak onun durumuna göre

Tamamdır.Çocuk gözlerini araba içinde açacak herhalde ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Tamamdır.Çocuk gözlerini araba içinde açacak herhalde :lol2:

gözlerini açınca bu vatan için atalarını ne zorluklar altında ne diyetler ödiyerek bu toprakları savunduğunu görmesi güzel olur be abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
gözlerini açınca bu vatan için atalarını ne zorluklar altında ne diyetler ödiyerek bu toprakları savunduğunu görmesi güzel olur be abi

+1

forumun en yeni üyesi olacak :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...