İçeriğe Yönlendir

C-max Yeni Jant

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

herkese iyi akşamlar bu jant takımını beni araca almayı düşünüyorum fiyat nasıl birde sizce nasıl durur benim araç 2004 c-max ghia

yorumlarınız için teşekkürler link?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

LAstik dahil ise bedava, lastik yok ise 600 TL, bijon somunları var mı? Yoksa 500 TL :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

bijonlar var cağlar bey lastikleri soracam bakalım yoksa 600 tl teklif ediyorum cağlar bey

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Jant güzel temizliği biraz zor olacak.

focucta kullandım, 2 yıkamada bir jant temizlyici sprey-köpük (markalı) kullanırdım, tertemiz kaldı, kir yapışmadan müdahele şart.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

lokman abi sen jantları yeni değiştirdin abi sen kaça almıştın jantları iki jant arasında kaldım bir seninkiler ikincisi bu titanyum jantları

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)

Arda bey ben sizin yerinizde olsam almışken 17 inc düşünürdüm

Bende yakında değiştirecem jantları

Saygılar

tarihinde Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Benim arabanın jantları 2,5 yıldır kullanıyorum çok memnunum. Tek derdi temizlik. Birde dikkatli kullanım istiyor. Lastikler jant korumalı değilse kaldırıma yanaşmalarda sürtebiliyor.

Bunlar focus titanium jantları. C-Max Titaniumun jantları yanlış bilmiyorsam 17"

Yorum bağlantısı
Alperen Surnacı

ghia ise aracınız bunu almak yerine st jant takmanız daha şık olacaktır.ayrıca temizlik açısından da kolaylık =)

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Bu jantın sevdiğim yanı hep parlak durması. Beş kollular hafif ıslak yollarda 500 metre gidince dış yüzeyi toz ile kaplanırken, bu jant parlak kalmaya devam ediyor. Bir de araç da krom var ise, krom aksesuarla da daha uyumlu. Onun için titanyum focusun ön kısmı ve arka bölümü ile bu jant iyi gidiyor esasında. Temizliği standart yıkama ile zor. Süngersiz köpüklü yıkama yapılırsa, ya da yıkamacı jant temizleyici kullanırsa kolaylıkla pırıl pırıl oluyor. Kötü yanı, 3 metreden sonra jant kapağı gibi duruyor..

Araç ghia c-max ise, orjinal jantı değiştirmeye değecek bir fark hissetmeniz zor sanırım. Sadece 7" olduğu için bir miktar lastikleriniz daha tok durabilir..

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Arda bey ben sizin yerinizde olsam almışken 17 inc düşünürdüm

Bende yakında değiştirecem jantları

Saygılar

yalcın hocam lastikleri yeni değiştirdim 17 jant alırsam lastiklerim heba olacak onun için 16 alacam ama st jantıda fena durmuyo kararsız kaldım acıkcası 17 olsa daha iyi olsa daha iyi olacak yay işinede girecem şu izmirden gelince yapacağım bunlar ve mercek olayı

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)
lokman abi sen jantları yeni değiştirdin abi sen kaça almıştın jantları iki jant arasında kaldım bir seninkiler ikincisi bu titanyum jantları

abim ben Çağlardan aldım.sağolsun fiyatı çok uygun verdi :) arkadaşlık,dostluk bu olsa gerek :D

photo0050z.jpg

tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
abim ben Çağlardan aldım.sağolsun fiyatı çok uygun verdi :) arkadaşlık,dostluk bu olsa gerek :D

photo0050z.jpg

Forum gücü adına.....

Yorum bağlantısı

seneye kısmet olursa bu jantın fiestalardaki 4x108 olanı alıp takacağım gibi.cihan fırsatını bulduğunda fatoşla resmedecek.göreceğim.bugün bu jantın kopyası gibi olan sahte 14 jantı tofaşta gördüm.onda bile iyi durmuş.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
abim ben Çağlardan aldım.sağolsun fiyatı çok uygun verdi :p arkadaşlık,dostluk bu olsa gerek ;)

Çağlar öyledir yaa.. Bize de zorla otomobil vermişti.. :)

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Sinan Yalçın Durmuş
yalcın hocam lastikleri yeni değiştirdim 17 jant alırsam lastiklerim heba olacak onun için 16 alacam ama st jantıda fena durmuyo kararsız kaldım acıkcası 17 olsa daha iyi olsa daha iyi olacak yay işinede girecem şu izmirden gelince yapacağım bunlar ve mercek olayı

Lastikleriniz eger kaliteli markaysa değiştirmeyin 16 alın eger normal bişe ise takasta verirsiniz pek fazla zararınız olmaz 205-50-17 kaliteli bi lastikle 17 inc ford st jant tadından yenmez hiç yaya gerek yok bence mercek olayını bende araştırıyorumda uygun fiyatli bulamadım malesef orjinal

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...