İçeriğe Yönlendir

Araç İçine Dökülen Su

Mustafa Öztemiz

Recommended Posts

Selçuk Bakış
Mehmet Ozyurek yazdı:

Sonra güneşe çekip bagajı açıp bekleyceksin. :)

Kış boyu damla yağmur yağmadı, şimdide mübarek durmuyor 😁

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Oto kuaföre gidip araç içine nem çekici attırmak lazım. 

benim arka koltuk altına su döküldü. Pillerin oraya :) oradan arka ayak taban döşemeye inmiş. Trimleri söküp keçeyi kaldırdım. Evdeki nem alma makinesini arabaya koydum sabaha kadar çalıştı kuruttu. 

en basit hava sıcaksa her yerini açıp uzun uzun bekletmek

O nasıl çalıştı, kedi kumu koyacağım da biraz fazla su var onları aldıktan sonra koyarım onu da.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selçuk Bakış yazdı:

Kış boyu damla yağmur yağmadı, şimdide mübarek durmuyor 😁

O nasıl çalıştı, kedi kumu koyacağım da biraz fazla su var onları aldıktan sonra koyarım onu da.

evden uzatma çektim. Ama kumla falan kurumaz bence. Daha hard önlemler almalı :)

piller sac sandığın içinde askıda duruyor. Altından su akabiliyor yani. Suyun içine düşmedikçe sıkıntı yok :) 

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Islak kuru elektrik süpürgesi ile çekin.

Ya da evde halı-koltuk yikama makinesi varsa o da olur. Güzel çekiyor suyu. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

evden uzatma çektim. Ama kumla falan kurumaz bence. Daha hard önlemler almalı :)

piller sac sandığın içinde askıda duruyor. Altından su akabiliyor yani. Suyun içine düşmedikçe sıkıntı yok :) 

8.kat ev, diğer yöntemler yeterli gelmezse son çare bir oto yıkamadan destek alırım gibi.

Öner Kurukuz yazdı:

Islak kuru elektrik süpürgesi ile çekin.

Ya da evde halı-koltuk yikama makinesi varsa o da olur. Güzel çekiyor suyu. 

İkisi de yok maalesef, ıslak süpürge ile koltukları zamanında yıkamıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

benim arka koltuk altına su döküldü. Pillerin oraya :)

Satarken ilana pilleri oksitlenmiş diye yazarsın 😂 Gecmis olsun.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Satarken ilana pilleri oksitlenmiş diye yazarsın 😂 Gecmis olsun.

akmış yazsam :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

akmış yazsam :) 

Tuna nehrine mi gibi saçma bir soru gelebilir alıcıdan 😊

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Selçuk Bakış yazdı:

Konuyu hortlatayım, bagaja bidondan su dökülmüş, döşemeyi tüp deposu yüzünden sökemedim, kurutma tavsiyesi alabilirim.

Geçmiş olsun. Tüpün olduğu bölgeyi altında kalanı da çıkartmak için yokuşta durarak suyu çekebilecek bir yere alsanız. Bende fiesta varken bagajdan su alıyordu yağmur bitince bu şekilde alıyordum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Arif Aykın yazdı:

Geçmiş olsun. Tüpün olduğu bölgeyi altında kalanı da çıkartmak için yokuşta durarak suyu çekebilecek bir yere alsanız. Bende fiesta varken bagajdan su alıyordu yağmur bitince bu şekilde alıyordum. 

Şimdilik diğer kısımlar için halıların arasına havlu koydum evde kullanılmayanları, baya bir su tutmuş, akşam kurularıyla değişeceğim, iyice azalınca gazeteye devam edeceğim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Tamer Topaç yazdı:

1180914335_12YllkHortttt.jpg.7bb9aa76b78aa9f1daf1c55f3319f9b7.jpg :crazy:

Şimdi Google düşünsün :crazy:

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Selcuk kalınca havlularla iyice cektir.. Her firsatta bagajı acık tut.. illaki buharlasır.. Erken davran sag sol paslanmadan küflenmeden..

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Alpay Sumer yazdı:

Selcuk kalınca havlularla iyice cektir.. Her firsatta bagajı acık tut.. illaki buharlasır.. Erken davran sag sol paslanmadan küflenmeden..

Elime geçen bezi bagaja basıyorum, baya bir çektim. Bagajı açık tutamıyorum hiç yağmur iş vs fırsat olmuyor.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Selçuk Bakış yazdı:

Elime geçen bezi bagaja basıyorum, baya bir çektim. Bagajı açık tutamıyorum hiç yağmur iş vs fırsat olmuyor.

şansa bak 😕 

İmkan varsa Kapalı bir yer bul bagajı aç..

Konuyu geç gördüm niyeyse ben kurumustur diye düsünürken yagmurlar engel bile olmus.. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Alpay Sumer yazdı:

şansa bak 😕 

İmkan varsa Kapalı bir yer bul bagajı aç..

Konuyu geç gördüm niyeyse ben kurumustur diye düsünürken yagmurlar engel bile olmus.. 

En üst döşeme kurudu sayılır, tüp deposunun dar olan kısmı kaldı, yalıtım malzemeleri de baya kurudu. Pazara kadar bu şekilde devam. Sonra deponun dar bölümlerine koltuğu sökerek girmeyi planlıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Bence ahtapot kurutması olan bir yerden destek alın. Çok bir maliyeti olmaz, bu şekilde batıda olsanız kururdu ama o bölgede zor. 

Dökülen sıvı yürüyor resmen, riske girmemek lazım. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Ü.Emre Kartal yazdı:

Bence ahtapot kurutması olan bir yerden destek alın. Çok bir maliyeti olmaz, bu şekilde batıda olsanız kururdu ama o bölgede zor. 

Dökülen sıvı yürüyor resmen, riske girmemek lazım. 

Yürümesinin önüne geçtim şimdilik, Pazar günü söküm yapmayı düşünüyorum olmadı haftaya okullar tatil olduğu için alternatif çözümler bakacağım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...