İçeriğe Yönlendir

2005 Fusion 1.6i Lux Lpgli Buji Kablosu Tavsiyesi...

Mehmet İsmail Topal

Recommended Posts

Mehmet İsmail Topal

Merhaba arkadaşlar. 2005 fusion 1.6i lux lpgli aracım teklemeye başladı. Usta bujileri ve buji kablosunu değiştirelim dedi. Sanırım bizim araçalra uygun 2 çeşit kablo var. Birisi orjinal motocraft, diğeri ise lucas..

Fiyatlarda yaklaşık olarak orj. 150, lucas ise 50 civarı. Ne dersiniz,hangisini alalım?

Kullanan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum..

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Mehmet İsmail Topal

Gerçek orjinal mi bilmiyorum. Netten buldum. Eskiden anlaşmamız olan Eskişehir'deki firmadan :s

Gözümle görmedim yani kabloyu. Lucas ile ilgikli bir fikriniz var mı? İyi midir, ne dersiniz?

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

motorcraft olan büyük ihtimal otosan baskılı olandır.otoservet kadir arkadaşımıza buji kablosu olarak lucas önermişti.forum ile anlaşmalı oto servete müracat edin.bu fiyatlar pahalı sanki.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet İsmail Topal
motorcraft olan büyük ihtimal otosan baskılı olandır.otoservet kadir arkadaşımıza buji kablosu olarak lucas önermişti.forum ile anlaşmalı oto servete müracat edin.bu fiyatlar pahalı sanki.

Görüştüm ben otoservet'ten Hüseyin bey ile. Sağolsun çokta yardımcı oldu. Lucas için olumlu görüş beyan etti ama sanırım bana ulaşmasında sıkıntı olacak. Anladığım kadarıyla da forum ile anlaşması bitmiş sanırım :)

Lucas mı orjinal mi diye bizzat kullanan arkadaşlardan düşüncelerini öğrenmek amacıyla burada konu açtım. Arkadaşların tecrübelerine göre öncelikle yaşadığım yerden temin etmeye çalışacağım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...