İçeriğe Yönlendir

Ford Focus Sedan Hakkında Yardım...

Fahri Kılınç

Recommended Posts

Fahri Kılınç

Sevgili Ford sever arkadaşlar öncelikle herkese selamlar... Ben 2011 ford focus sedan aldım sizlerden ricam olumlu veya olumsuz yorumlarınız şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı

aracınız hayırlı olsun.iyi günlerde kazasız cezasız kullanmanız dileğiyle. :yes: detaylı özellik anlatımı ve resimler olursa yorumlar gelecektir.olumsuz yorumlar fazla olmaz bencede.yinede resim olmalı. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Fahri Kılınç
Fahri bey araç benzinli mi?Dizel mi?

aracım benzinli...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Alınmış alınmıştır. Hayırlı olsun. Bu fiyatlara bir daha ne focus verirler ne de o donanımı. :nazar:

Yorum bağlantısı
Fahri Kılınç
aracınız hayırlı olsun.iyi günlerde kazasız cezasız kullanmanız dileğiyle. :nazar: detaylı özellik anlatımı ve resimler olursa yorumlar gelecektir.olumsuz yorumlar fazla olmaz bencede.yinede resim olmalı. :)

Çok teşekküredrim oktay bey... oktay bey aracımı ocak ayının ilk haftası alıcam oyüzden resim koyamıyorum aracı teslim aldıktan sonra resiler inşallah... ;)

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Fahri bey hayırlı olsun almışsınız sonuçta. Bu benzinli motorlara lpg takılıyo demi, takılıyorsa eğer sonuçta en ucuz yakıtı kullanacaksınız. Allah ağız tadıyla bindirmek nasip etsin.

Yorum bağlantısı
Fahri Kılınç
Alınmış alınmıştır. Hayırlı olsun. Bu fiyatlara bir daha ne focus verirler ne de o donanımı. ;)

teşekkürederim cihan bey... zaten ben aracı 30bin 300 tl ye almıştım şimdi aldığım yer 33bin tl diyor yılbaşından sonrada ne olur bilemem diyorlar...

Fahri bey hayırlı olsun almışsınız sonuçta. Bu benzinli motorlara lpg takılıyo demi, takılıyorsa eğer sonuçta en ucuz yakıtı kullanacaksınız. Allah ağız tadıyla bindirmek nasip etsin.

çok teşekkürederim cihan bey... evet lpg mantıklı geliyor bana ama şimdilik düşünmüyorum garantisi sona ermesin diye... :nazar:

Almadan önce sorsaydınız keşke:D

almadan önce biraz araştırma yaptım tabi olumlu şeyler söylediler bana ama bu siteye yeni üye olduğum için sizin gibi tecrübeli dostlara sormak istedim saygılar...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)
çok teşekkürederim cihan bey... evet lpg mantıklı geliyor bana ama şimdilik düşünmüyorum garantisi sona ermesin diye...

Hangi ildesiniz bilmiyorum ama Ankara Tur Oto takıyordu galiba garanti bozulmadan.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fahri Kılınç
Hangi ildesiniz bilmiyorum ama Ankara Tur Oto takıyordu galiba garanti bozulmadan.

istanbulda oturuyorum verdiginiz bilgi için teşekkürederim...acaba istanbuldada varmı böylr biryer...?

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Fahri Bey aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın.Yaşadığınız şehri profilinizden değiştirebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Fahri Kılınç
Araba hangi donanım?

Fahri bey siz bilirsiniz ama bence lpg için 2 sene beklemek mantıklı değil.Bin km sonrası takın binin.

arabam comfort. fuat bey aracı daha teslim almadım lpg yi şimdi taktırsam olur mu ? hem ruhsata işlenmiş olur ne dersiniz yoksa motora zarar verir diye mi bin km sonra taktır diyorsunuz???

Fahri Bey aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın.Yaşadığınız şehri profilinizden değiştirebilirsiniz.

teşekkürederim adnan bey. hemen değiştiriyorum...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...