İçeriğe Yönlendir

2006 Focus Ghia Sedana Hangi Lpg Takılmalı

Fatih Kemal Sapmaz

Recommended Posts

Fatih Kemal Sapmaz

bugün ankaradan focus ghia aldım 2006 model gelirken hesap ettim 230 kuruş yakıyor hangi marka lpg ve simit mi normal mi lpg taktırmalıyım biraz yardımcı olurmusunuz kafam çok karışık yarın gidip taktırıcam buradan güzel yorumlar gelirse teşekkür ederim şimdiden

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
bugün ankaradan focus ghia aldım 2006 model gelirken hesap ettim 230 kuruş yakıyor hangi marka lpg ve simit mi normal mi lpg taktırmalıyım biraz yardımcı olurmusunuz kafam çok karışık yarın gidip taktırıcam buradan güzel yorumlar gelirse teşekkür ederim şimdiden

1840 Cargo Kamyonlar bile bu kadar yakmıyor.. Doğru hesapladığınızdan eminmisiniz.. ?

Yorum bağlantısı
Fatih Kemal Sapmaz

mehmet abi pardon 23 kuruş :)

tamam ama ne taktırayım atiker iyi mi sizce

Yorum bağlantısı
Fatih Kemal Sapmaz
1840 Cargo Kamyonlar bile bu kadar yakmıyor.. Doğru hesapladığınızdan eminmisiniz.. ?

mehmet abi 23 kuruş pardon :)

buarada burada lovato ve atiker markalarını taktıran arkadaşlarım var.ben konyada olduğum için ve atiker daha çok takılıyor burada üretildiği için .

ama benm eski focusta lovato vardı ve o da tık demedi hiç ne yapsam çok kararsızım arasında 500 tl de fark var atiker daha makul geliyor bir bakıma :)

Motor,100 lükmü 115 lik mi?

Mertol bey 100 lükse atiker taktır,115 likse BRC en azından demişti zamanında bana.

motor 115 lik sanırım

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Ghia lar 115 lik diye biliyorum Benim arabam Titanium Tartarini taktırdım. Çok ta memenununm. Atiker çok arıza veriyor. Lavotoda gürültülü çalışıyor. Tartariniyi araştır derim.

Yorum bağlantısı
Fatih Kemal Sapmaz
Ghia lar 115 lik diye biliyorum Benim arabam Titanium Tartarini taktırdım. Çok ta memenununm. Atiker çok arıza veriyor. Lavotoda gürültülü çalışıyor. Tartariniyi araştır derim.

tartarini pek duyulmuyor buralarda ama ben namını duydum iyi diyordu yorumlarda ..

benm bildiğim atier ve lovato ustaları çok iyiymiş off çok kararsızım :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

23 kuruş uzun yol olsa gerek..

6 litreye falan mı geliyor.. ?

Bence en az Brc taktırmalısınız..

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Oturduğunuz yerde, hangi marka kit yaygınsa ve hangisinin ustası laftan, sözden anlıyorsa o kiti taktırın.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Mehmet Bey; BRC nin piyasada çok yan sanayisi var anlaşılmıyor diyorlar. Ben bu yüzden Tratarini ye yöneldim. Orjinali ile yan sanayisi nasıl ayırtedilebilir biliyormusunuz?

Yorum bağlantısı
Fatih Kemal Sapmaz
23 kuruş uzun yol olsa gerek..

6 litreye falan mı geliyor.. ?

Bence en az Brc taktırmalısınız..

evet uzun yolda yaptım abi

bu arada burada atiker çok meşhur herkes atiker diyor ama lovato da iyi ama pahalı diyorlar servisten arkadaşı aradım gece gece :)

o da bana atiker tak abi diyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Atiker tak o zaman.. Sorun olursa firmanın önüne çekersin arabayı... En azından yakınsın..

Yorum bağlantısı
Fatih Kemal Sapmaz
Atiker tak o zaman.. Sorun olursa firmanın önüne çekersin arabayı... En azından yakınsın..

yakıtı tahmini ne kadar olur acaba atiker takınca..

bu arada ghia çok faklı bişeymiş biraz önce indim bi dolandım geldim inesim gelmedi valla :)

tüp takarsam hiç inmem artık :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...