İçeriğe Yönlendir

Cam Filmi

Burhan Kahraman

Recommended Posts

Burhan Kahraman

bu baslık hakkında epey mesaj okudum benim sorumun cevabı icinde gecmediginden ayrıca bir soru sormak istedim

okuduklarımdan anladıgım zaten cam filmi yasak

ama burası türkiye polis kimini goruyor kimini gormuyor

TÜV de kafasına gore kimine hafif kusur kimine gec babam diyor

bir onceki aracıma ziebart yaptırmıstım ve o sırada 2 numara cam filminide yapmıslardı 7 ay kadar kullandım bir cevirme yada sorun gormedim ama olma ihtimalide varmıydı bilmiyourm,

bir ton koyusu bir arkadasımda vardı polisin sokmesini soyledigini biliyorum

ben simdi aldıgım arac icin film dusunuyorum ama yine 2 numara degilde sadece bagaj ve arka yan kelebeklere en koyusundan yaptırsam :( 3 4 numara

yada arka kapılar 3 numara bagaj 4 yada 5 numara

on camlara yaptırmasam yinede yasak diye polis arka camların filmini sök dermi?

4. ayda muayenesi var aracın o zamana kadar yaptırmayıp muayeneden sonra arka camlara dusunuyorum sizce sorun cıkmaması icin kac numara film yaptırsam daha iyi olur?

Yorum bağlantısı
Metehan Şahin

Bence şansınızı fazla zorlamayın. Açık tonda bir film olursa pek göze batmazsınız.

Yorum bağlantısı
Burhan Kahraman
(düzenlendi)
Bence şansınızı fazla zorlamayın. Açık tonda bir film olursa pek göze batmazsınız.

sadece bagaj ve arka kelebeklere koyu olsa yine mi sorun cikarir?

şöyle bir şey düşünür müsünüz?

http://www.hepsiburada.com/liste/search.as...itxmldecl%3dyes

bu perdeler aracın arka kapılarındaki perdelerden farklımı acaba cam acikken perdenin nasıl gorundugunu merak ettim, gormeden birsey diyemiycem

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metehan Şahin
sadece bagaj ve arka kelebeklere koyu olsa yine mi sorun cikarir?

Cam filminin her türlüsü sorun olur. Ama polisler birazda insiyatif kullanıyorlar. Tabiki sizin kararınıza kalmış bir durum ama simyah bir cam yaptırıpta göze batmanın bence espirisi yok.

Yorum bağlantısı
Fatih Cesko

benim bildigim kadariyla sagdece on camlara film cekmek yasak.. arkalara ve bagaja cekebilirsiniz bilidigim kadariyla. cunku 3-4 ay once bir Ford Kuga bakmaya gitmistik babamla Ford yetkili magzasinda.. ve aracta fabrika yapimi arka camlarda ve bagaj caminda film vardi

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Merhabalar,

Benimde aracımda 2 aydırlı felan cam film var herhangi daa cevirmeye yakalanmadım durdurmadılar sorun olmadı. çakma xenonda var :flowers: (en kısa sürede mercekli olacak orjinal mercekli far arıyor)

Renk tonu ben her yere aynı çektirdim koyunun bi açıgı 3 ton vardı orta ton çektirdim zaten ne gündüz negece içi gözükmüyor hiç bi şekilde.

Tek kötülügü ön camlardaki koyu film nedeniyle biraz aynalardaki görüntü zayıfladı.

Aracımın resimmi film için örnek olur diye ekliyorum. En azında kafanızda bifikir oluşur

Saygılar

2407.jpg

2426.jpg

Yorum bağlantısı
Burhan Kahraman

sizinki biraz koyu olmus , bence bu kesin cevirmeye girer

bende 2 numara vardı ne koyu ne acık cok iyiydi hic sorun cikarmamıstı

bu aracın muayenesi olsun 4.aydan sonra yaza girmeden tekrar dusunuyorum 2 numara cizilmez

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
sizinki biraz koyu olmus , bence bu kesin cevirmeye girer

bende 2 numara vardı ne koyu ne acık cok iyiydi hic sorun cikarmamıstı

bu aracın muayenesi olsun 4.aydan sonra yaza girmeden tekrar dusunuyorum 2 numara cizilmez

Çok polis çervirmesi önünden geçtim ama şansa durdurmadılar hiç dedim durdurlar cam film var xenon var tam aradıklar şey dedim:D

bendeki orta numara dediler daha koyusuda vardı. açıkta güzel olmuyor ama abi ya

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ahmet Güler

Bu pazar günü Ankara'da Keklikpınarı'ndan Konya Yoluna çıkışta polis beni çevirdi ve direk cam filmini sordu. Aracı yeni aldığımı ve havalar soğuduğu için söktüremediğimi söyledim neyse ceza yazmadı ama söktüreceğim artık son 2 ayda 2. çevirmeye takılışım oldu. Bu ara cam filmi işinin sıkı tutulduğunu söyledi polisler.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

İlk defa bugun arabada cam filmmi için gece saat 1 gibi uyarı aldım allahtan iyi birine denk geldim ceza felan hiç birşe yazmadı önleri açık yaptır dedi

bence bu kadar benimki kadar koyu yapmayın=)) en açıgından yapın

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

forumda ersen abinin yayınladığı bir belge vardı arama yaptım fakat bulamadım ersen abi baktığı zaman mutlaka burda yayınlar yada ö.m. atın kendisine... benim fiestada arkacamlar ve bagaj en koyu cam... nerdeyse gündüz bile gözükmüyor içerisi... camda yazan yanlış hatırlamıyorsam E6 ibaresi bu ibarenin olduğu cama polis arkadaşlar ceza yazamıyor(tabi renkli cam olacak film değil....) toyotamda 2 numara cam filmi var ön cam hariç tüm camlarda bu zamana kadar polislerden hiç bir şekilde ceza veya ihtar almadım varla yok arası çünkü o kadar dikkat çekmiyor... bencede fazla dikkat çekip dertsiz başınıza dert almayın derim ben filmin her türlüsü yasak çünkü...

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
İşin suyunu çıkarmadıktan sonra birşeycik olmaz.

Ahmet bey ne filmli arabalar var ya piyasada benim dikkat çekmem gece gec saatte sahilde gezmemden oldu o yüzden başka birşeden dolayı degil :rolleyes:

gündüz herhangibi bir kontrolla ne denk geldim nede durdurdular cam karartmayı araştırdımda baya palı hayırlısı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...