İçeriğe Yönlendir

Autosock

Orkun Çoban

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Ben buna inanmıyorum. Geçen yıl da vardı videoları. Patinaja girerse durumu ne olur merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Uludağ yolunda subarular genelde bunlardan kullanıyor ama ; 4 çekerin avantajıylamı gidiyorlar yoksa bununda bir katkısı varmı yakalayıp soramadım birtürlü :elisopali:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ben buna inanmıyorum. Geçen yıl da vardı videoları. Patinaja girerse durumu ne olur merak ediyorum.

Eğer aracınız kara saplanmış ise, Autosock'u takılı olan lastikleriniz patinaj çekebilir. Fakat bir kaç patinajdan sonra yolunuza devam edebilirsiniz. demişler.

Yorum bağlantısı

Mantıken pek işe yarayacağa benzemiyor. Birimiz alıp denese, sonra biz alsak? Ersen abi hazır uludağ yoluda varken sen alsan ? :good1:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kış lastiğinde 350 kg a ulaşan çekme gücü var, hang, lastik çorabı buna dayanacak?

Yorum bağlantısı
Alıp gönderdinizde denemedikmi :D

Nerden nasıl alındığını bilsem, bir de fiyatı he bir de uludağ burda olsa neden göndermiyim. :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Nerden nasıl alındığını bilsem, bir de fiyatı he bir de uludağ burda olsa neden göndermiyim. :D

Bursa kaç saatlik yol ; atla gel cumartesi pazar yukardayım .. :D

Yorum bağlantısı
Orkun Çoban
Kış lastiğinde 350 kg a ulaşan çekme gücü var, hang, lastik çorabı buna dayanacak?

http://www.autosock.com/?aid=9079488

Bu sayfada videolar var. En alttaki video bir hayli enterasan. Ne kadar doğru denemeden bilinmez tabi.

Nerden nasıl alındığını bilsem, bir de fiyatı he bir de uludağ burda olsa neden göndermiyim. :p

Fiyat için de 130 tl demişler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant...ine-son-1/detay?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bu ürünü ben satıyor olsaydım; ve sitelerinde yazdıkları kadar kendime güveniyor olsaydım bir hafta sonu uludağ yolunda veya diğer kayak merkezlerinde tanıtım yapıp 1 günde yüzlerce satardım..

Fiyat birazdaha uygun olsaydı alıp denerdim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Koparsa, akslara dolanırsa vs. risk mevcut. En dandiğinden 2 adet kış lastiği en fazla 200TL olsa, bundan 100 kat iyidir herhalde. Nano isimli markalar bu işe nedense girmiyor, sonuç(suzluk) derhal fark edileceği için mi acaba :)

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Ertan Çabuk
Sanmıyorum :)

başka forumlarda ürün ile ilgili birsürü yorum buldum ancak deneyen yok maalesef. hatta bazıları kadın çorabı bu bizi kandırıyorlar bile demişler :D

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...