İçeriğe Yönlendir

Motorlu Taşıtlar Vergisi

Evren Barış Özbek

Recommended Posts

Mehmet Acar
Orda 2011 MTV yokki :f1:

Ondan dolayı en doğru adres burası dedim. Tebliğ henüz yayınlandı. %7.7 artış var.

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin
Benimki 261.50 TL X 2= 523.00 TL

Benim de aynı. :D Seneye bi aksilik olmazsa yaştan fiyatı düşecek. :flowers:

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Ben 2010 model 23.000 TL'lik Accent Era'ma 700 TL vergi vereceğim, dün arkadaşım 47.000 TL'ye Honda Civic aldı o da 700 TL verecek. 2011 model 1.6 motor 100.000 TL'lik BMW'ye binen de aynı vergiyi verecek :good1: Ne kadar güzel değil mi. Geçenlerde bir konuda söyledim tekrar belirtiyorum, en adil olanı kasko bedelinin belli yüzdesi olarak belirlenmeli Motorlu Taşıtlar vergisi.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
Ben 2010 model 23.000 TL'lik Accent Era'ma 700 TL vergi vereceğim, dün arkadaşım 47.000 TL'ye Honda Civic aldı o da 700 TL verecek. 2011 model 1.6 motor 100.000 TL'lik BMW'ye binen de aynı vergiyi verecek :good1: Ne kadar güzel değil mi. Geçenlerde bir konuda söyledim tekrar belirtiyorum, en adil olanı kasko bedelinin belli yüzdesi olarak belirlenmeli Motorlu Taşıtlar vergisi.

Eski 1305cc lik Accentler çok acayipti...Bir arkadaş almış 1.3 motor az vergisi olur diye 1.6 vergisi ödeyince ancak farketmiş 1305 olduğunu... :flowers:

Bu arada benimki de 700 müş...

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

2011 Ocak Ayı Kampanyaları:

Advantage kredi kartı olanlar (HSBC, Tekstilbank) MTV'lerini 4 taksitte ödeyebiliyorlar.

Halkbank Advantage kartı olanlar MTV ödemelerini 2 taksitte yapabiliyorlar.

Garanti Bankası Bonus kartı olanlar Sonax'ta araçlarının dış korumalarını ve paspas hediyesini 125 TL'ye yaptırabiliyorlar. Ayrıca MTV ödemelerine 2 taksit yapılıyor.

Yapı Kredi World Kart ile yapılan işlemlerde ise Navking navigasyon cihazlarını yüzde 30 indirimli alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra MTV ödemeniz 3 taksite bölünüyor.

Finansbank Card Finans ile yapılacak olan MTV ödemelerinde ise Ziebart'tan yapılacak olan işlemlere yüzde 30 indirim ve MTV ödemesi için de 4 taksit uyguluyor.

Akbank kredi kartlarıyla yapılacak olan işlemlerde de AutoKing'de yapılacak oto bakım ve koruma hizmetlerinde yüzde 50 indirim sağlanıyor. Ayrıca MTV ödemesi için 3 taksit yapılıyor.

Maksimum kredi kartına sahip olanlar ise MTV ödemelerini 3 taksitte yapabiliyorlar.

Denizbank'tan yapılan kredi kartı ile ödemelerde ise Piranha marka navigasyon cihazına yüzde 40 indirimle sahip olabiliyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

mitsunun altı aylık 42:00 tl imiş ekonomik araba sonuçta sahibini hiç üzmüyor. maşaallah deyin

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
mitsunun altı aylık 42:00 tl imiş ekonomik araba sonuçta sahibini hiç üzmüyor. maşaallah deyin

Maaşallah, aynen Celica :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...