İçeriğe Yönlendir

Ford Cd Degistirici Cddj Hatasi Cd Cikmiyor.!

Murat Yaşar

Recommended Posts

Murat Yaşar

Arkadaslar benim arabada (ford cmax 2004 1.8 benzin ) cd degistiricisi var iki gün önceye kadar sorunsuz calisiyordu ancak gecende hata verdi cd leri koydugum parca disari cikmiyor anladigim kadariyla cd lerden biri iceride sikisti cikartamiyorum .. ayni sorunu yasamis olarn arkadaslar varmi ? cd degisticisi yolcu koltugunun altinda sökmesi tam bir is yani sökmeden nasil bir cözüm bulurum..

cd degistiricisi bu

202750118-w500.jpg

202750119-w500.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Yaşar

neden servise degil ? Kendim yapamazmiyim burada oto teypcileride az para istemiyor ..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sökmesi kolay.. Size lazım olan sadece kısa saplı yıldız tornavide..

Yaklaşıpta sökemezseniz koltuğu sökün..

Cihazı çıkardıktan sonra üst kapağı açın, içerde bir kapak daha olacak.. Onu sökerek cd magazine zarar vermeden alırsınız..

Not: Bu tür konularda yeteneğiniz yada tecrübeniz yoksa bir teyp tamircisine gitmelisiniz..

Yorum bağlantısı
Murat Yaşar

tesekkür ederim sökmeyi bir deneyecegim ama disarisi -8 derece ellerim donuyor hava biraz düzelsin bir deneyecegim ..

Yorum bağlantısı
Murat Yaşar

Bugün sökmeye calistim ama vidalara ulasamiyorum 3 tane sagda 3 tane solda yildiz vida ile tutturulmus :good1:

Mutlaka koltugu sökmem lazim onun icinde anahtar lazim bakalim anahtari satin alinca bir deneyecegim koltugu söküp cikartmayi..

Yorum bağlantısı
Yusuf Al
Bugün sökmeye calistim ama vidalara ulasamiyorum 3 tane sagda 3 tane solda yildiz vida ile tutturulmus :flowers:

Mutlaka koltugu sökmem lazim onun icinde anahtar lazim bakalim anahtari satin alinca bir deneyecegim koltugu söküp cikartmayi..

Geçmiş olsun.

Bende de 98 mondeo ghia var ve benimde aynı sorun var.CD koyulan kapak çıkmıyor.Koltuğu söküp cd oynatıcıyı çıkardım ve ik üç tamirciye gösterdim hiçbiride yapamadı.Dediklerine göre ana kart arızalıymış ve yedek parça olarakta piyasada satılmıyormuş.Ancak çıkma olarak bulunabilirmiş.Yardım edebilecek biri varsa çok iyi olur..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...