İçeriğe Yönlendir

İnternet Sayfa Bulunamıyor Hatası

Yiğitcan Coşar

Recommended Posts

Yiğitcan Coşar

Son 1-1.5 haftadır falan baya bir arttı hatta en fazla 10dk bir sayfa değiştirirken aynı hatayla karşılaşıyorum sayfa açılmıyor. Sorun tek bilgisayarda da değil. Evdeki diğer bilgisayarlarda da yapıyor. Hatta laptop'u alıp arkadaşlara gittiğimde orada da sık sık aynı hatayla karşılaştım. İnternette bir sorun mu var yoksa sadece benim başıma mı geliyor bu. Artık iyice sinirimi bozmaya başladı zırt pırt açılamıyor diyor.

adsztt.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Zaman zaman bize de olur ama dediğin sıklıkta olmaz. Bir yerde sorun var ama nerde?

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

DNS değiştirdim birkaç defa bu süre zarfında ama bir işe yaramadı :unsure:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Chrome''u çöpe at,FF ya da opera kullan,3 vakte kadar geçer. :unsure:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Chrome''u çöpe at,FF ya da opera kullan,3 vakte kadar geçer. :)

3 vakit bile sürmez. FF rulez. :unsure:

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

FF'i oldum olası sevmem explorer favarimdi her zaman ama oda hata verip kapanıyor diye hemde görüntüsü hoşuma gittiği için chrome kullanıyım demiştim neyse dediğiniz gibi yapalım madem :)

Teşekkürlerrr :unsure:

3 vakit bile sürmez. FF rulez. :)

Bu arada Murah abi fotoğrafını birde burada güncelle istersen :) Ben yaptım da kızarlar diye foruma koyamadım :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

FF bir tane, üstüne yok, fiesta gibi aynen :unsure:

Dip not: bu konuyu okurken alttaki çubuğa bakın :)

Yorum bağlantısı
Kıvanç Altınbay

sıtemızde konu acamıyorum arkadaslar

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Kullanmamak gibi bir ihtimal var mı?

Manuel DNS'ten bahsediliyor...

Yorum bağlantısı
Kıvanç Altınbay

konu acacagım sayfa uzun sure beklıyor ve sonra bos a dusuyor sadece fct de var bu sorun arkadaslar

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

FF kullanıyorum yaklaşık 1-1.5 saattir ama bu da çok yavaş. Bunla fct'ye tıkladım beklerken chrome'dan da tıkladım chrome açtı bu hala açmamıştı :)

Acaba rodaj süresi falan mı var :f1:

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
FF kullanıyorum yaklaşık 1-1.5 saattir ama bu da çok yavaş. Bunla fct'ye tıkladım beklerken chrome'dan da tıkladım chrome açtı bu hala açmamıştı :(

Acaba rodaj süresi falan mı var :good1:

Yanlış yağı kullanıyosun ondandır. :p Şaka bi yana DNS ten kaynaklı sprun gibi. Ama chrome, FF ve operaya göre çok daha sorunlu. Basit olduğu için hızlı. :blink:

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral
Son 1-1.5 haftadır falan baya bir arttı hatta en fazla 10dk bir sayfa değiştirirken aynı hatayla karşılaşıyorum sayfa açılmıyor. Sorun tek bilgisayarda da değil. Evdeki diğer bilgisayarlarda da yapıyor. Hatta laptop'u alıp arkadaşlara gittiğimde orada da sık sık aynı hatayla karşılaştım. İnternette bir sorun mu var yoksa sadece benim başıma mı geliyor bu. Artık iyice sinirimi bozmaya başladı zırt pırt açılamıyor diyor.

adsztt.jpg

Modemden olabilirmi acaba, bir ihtimal yani bilhassa türk telekomun verdiği modemler.

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

bende çok sık karşılaşiyorum. Alt yapı sorunu var galiba.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)
Yanlış yağı kullanıyosun ondandır. :p Şaka bi yana DNS ten kaynaklı sprun gibi. Ama chrome, FF ve operaya göre çok daha sorunlu. Basit olduğu için hızlı. :blink:

Çok DNS değiştridim hiç biri çözmedi sorunu. Bütün tarayıcılar var şimdi FF le girebildim değiştire değiştire kullanıyorum :(

Modemden olabilirmi acaba, bir ihtimal yani bilhassa türk telekomun verdiği modemler.

Olabilir belkide ama 6 aydır aynı modem son 1 haftadır falan olunca modem'e bağlamadım hiç..

bende çok sık karşılaşiyorum. Alt yapı sorunu var galiba.

Umarım altyapı sorunu vardır.

Zaten win7 x86 kullanıyorum buda ayrı bir dert. Çift explorer falan var en güzeli XP'yi geri yüklemek galiba :good1:

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...