İçeriğe Yönlendir

Silecek Ayarı Yapılıyor Mu?

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Focus MK1 Collection. Silecekleri otomatik 1.ayarda çalıştırdığımda çok gecikmeli siliyor, 2. ayarda çalıştırınca da çok sık siliyor. Bunu yağmurun şiddetine göre ayarlayabileceğimiz bir yöntem var mı?

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan

Ghialarda var biliyorum, bu konu işlenmişti bayağı oldu, arkadaşlar anlatıyordu, ama benim sattığım Ambianteda olmuyordu, sizinkinde olurmu denemek lazım. Konuyu bulmaya çalışayım ben.

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci
Focus MK1 Collection. Silecekleri otomatik 1.ayarda çalıştırdığımda çok gecikmeli siliyor, 2. ayarda çalıştırınca da çok sık siliyor. Bunu yağmurun şiddetine göre ayarlayabileceğimiz bir yöntem var mı?

var tabi silecegi kapatıyoruz ve fasılayı açıyoruz. bu süre ne kadar kısa yada uzun olursa silecegin fasılasıda o süre kadar oluyor.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Tam anlayamadım, zahmet olmazsa biraz daha detaylı açıklar mısınız?

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

silecegi ne kadar sürede açıp kapatırsanız bu sizin silecegin fasıla süresi oluyor. yani fasıla süresini kısaltmak istiyorsam silecegi açıp hemen kapatıyorum. uzun süre istiyorsam kapattıktan sonra bekleyip silecegi açıyorum

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bu yöntem FI lerde oluyor mı ki? Fİestalarada vardı.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Bu yöntem FI lerde oluyor mı ki? Fİestalarada vardı.

Oluyor Mustafa...

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur
Ghia'nın gözünü seveyim :)

+1

6 adet zaman ayarlı konumu var.

Yorum bağlantısı
Umut Karataş
(düzenlendi)

Makyajsızlarda da oluyor mu?

tarihinde Umut Karata? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir
(düzenlendi)

ben makyajsız f1 de de makyajlı f1 de de denedim oladı

yoksa, yoksa ben mi beceremedim? :flowers::D

tarihinde O?uzhan Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Olsa kitapçığında derdi gibi. Ben yoktur diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

FI de öyle bir özelliğin olmadığını düşünüyorum :D

Yorum bağlantısı
Selim Çevirme

Silecek ayarı demişken, cam suyunun püskürtme hızının ayarı var mı?

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur
Silecek ayarı demişken, cam suyunun püskürtme hızının ayarı var mı?

Malesef :rolleyes: lakin sileceklere uygun su kullanılmamasından dolayı kaput üzerindeki fıskiyele'rin uçları zamanla tıkanır.

püskürtme seviyesi düşebilir.bunuda toplu iğneyle hafif bir şekilde temizleyip suyun yönünüde ayarlıyabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Selim Çevirme
Malesef :good1: lakin sileceklere uygun su kullanılmamasından dolayı kaput üzerindeki fıskiyele'rin uçları zamanla tıkanır.

püskürtme seviyesi düşebilir.bunuda toplu iğneyle hafif bir şekilde temizleyip suyun yönünüde ayarlıyabilirsiniz.

Benim rahatsız olduğum konu çok hızlı püskürtme yapması.

Trafikte sağımdaki ve solumdaki arabalarda nasipleniyor o derece :s

Tavana da sıçrayıp kuruduğu için iz bırakıyor. :fiuw:

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Şu silecek fasıla ayarının nasıl yapıldığını halen anlamış değilim, rica etsem bu işi bilen biri,ilkokul çocuğuna anlatırmış gibi anlatabilir mi?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Şu silecek fasıla ayarının nasıl yapıldığını halen anlamış değilim, rica etsem bu işi bilen biri,ilkokul çocuğuna anlatırmış gibi anlatabilir mi?

Bak şimdi sileceği ilk kademede çalıştırıyoruz ya sonra kapatıyoruz.İşte ayar buradan yapılıyor.Yani sileceği çalıştır hemen kapat tekrar çalıştır hemen kapat yaparsan aradaki o açıp kapatma süresi fasıla olarak kaydediliyor.Daha sonra açtığında az önce ki aç-kapa süresi neyse o aralıkta çalışmaya devam ediyor...

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Nasıl anlattın Ayhan, ben bildiğimi karıştırdım...:):rolleyes:

Bende anlatayım, sileceği fasıla konumuna alıyoruz..Ne kadar sürede çalışmasını istiyoruz..Örnek 5 saniye..Kolu tekrar sıfır konumuna alıp 5 saniye bekliyoruz..Sonra tekrar fasıla konumuna alıyoruz..Artık 5 saniye de bir çalışıyor...1-30 saniye arası ayarlama yapılabiliyor...

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

çağlar abinin dukkanının ordaki bir çıkmacıda ghia silecek kolu vardı bilginize :lol2: :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Aydın

anıl bey selamlar ghia silecek kolu takılınca gem modülü desteklemez ise bir anlamı olacağını sanmıyorum ne dersiniz

sağlıcakla kalınız

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Nasıl anlattın Ayhan, ben bildiğimi karıştırdım...:bravo::good1:

Bende anlatayım, sileceği fasıla konumuna alıyoruz..Ne kadar sürede çalışmasını istiyoruz..Örnek 5 saniye..Kolu tekrar sıfır konumuna alıp 5 saniye bekliyoruz..Sonra tekrar fasıla konumuna alıyoruz..Artık 5 saniye de bir çalışıyor...1-30 saniye arası ayarlama yapılabiliyor...

Bende bu tariften sonra iyice karıştırdım :p Neyse Allah'tan araba ghia...İhtiyacım olmuyor :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...