İçeriğe Yönlendir

Amat&#246r Çalışmalarım

Savaş Değişli

Recommended Posts

Savaş Değişli
(düzenlendi)

Araç aramalarına bir gün ara verdim,birazda sosyalleşmek gerek :rolleyes:

dsc0491h.th.jpg

dsc0741son.th.jpg

dsc1020r.th.jpg

dsc1216i.th.jpg

dsc1399ly.th.jpg

dsc1805.th.jpg

dsc1813orgnal.th.jpg

dsc18762.th.jpg

dsc1930n.th.jpg

dsc2015s.th.jpg

dsc2177edit.th.jpg

dsc2533y.th.jpg

dsc26022nf.th.jpg

dsc3011edited551.th.jpg

dsc3134.th.jpg

dsc3610.th.jpg

dsc3671g.th.jpg

dsc3790.th.jpg

dsc3798j.th.jpg

dsc3809a.th.jpg

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Savaş bey, fotoğraflar güzel ancak boyutları büyük...yükleme yaparken 600x800 seçeneğini işaretlerseniz bu iş olur, bizde keyifle inceleriz...Lütfen küçük hallerini yükleyin, biz mevcutlarla değiştirelim... :)

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli
(düzenlendi)
Savaş bey, fotoğraflar güzel ancak boyutları büyük...yükleme yaparken 600x800 seçeneğini işaretlerseniz bu iş olur, bizde keyifle inceleriz...Lütfen küçük hallerini yükleyin, biz mevcutlarla değiştirelim... :)

Serkan Hocam foruma imajları linkler olarak yolladım. Foruma eklerken mi 600*800 seçeneği var yoksa asıl fotoğrafların yüklendiği sitede mi yapacağım :) daha 20 den fazla fotoğraf var paylaşmak istediğim

tarihinde Sava? De?i?li tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Savaş Değişli
Ellerinize sağlık çok güzel fotoğraflar... :):)

Erkan bey Çok teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Serkan Hocam foruma imajları linkler olarak yolladım. Foruma eklerken mi 600*800 seçeneği var yoksa asıl fotoğrafların yüklendiği sitede mi yapacağım :) daha 20 den fazla fotoğraf var paylaşmak istediğim

Ben imagshack sitesine eklediniz diye tahmin ettim, eğer oraya yüklerseniz evet yüklerken seçenek var...www.regimageshack.us adres...Diğer sitede bilemiyorum ama bizim forumda öyle bir ayar yok, bu güzel fotoğraflar için bile ekleme yapacak limitiniz yok... :)

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Çok güzel kareler gerçekten. Çokta amatör değil. :)

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli
Ben imagshack sitesine eklediniz diye tahmin ettim, eğer oraya yüklerseniz evet yüklerken seçenek var...www.regimageshack.us adres...Diğer sitede bilemiyorum ama bizim forumda öyle bir ayar yok, bu güzel fotoğraflar için bile ekleme yapacak limitiniz yok... :wub:

Tinypic kullanıyorum Serkan hocam tamam baya bir zaman alacak yeniden boyutlaması :)

muhteşem savaş bey... :ohooh:

Çok teşekkürler Erkut bey sağolun :)

Çok güzel kareler gerçekten. Çokta amatör değil. :D

Kendi halimzide gözümüzün gördüüğü kadarrı ile işte Görkem bey,çok profesyonelde değil amator arası birşey:D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Tinypic kullanıyorum Serkan hocam tamam baya bir zaman alacak yeniden boyutlaması :)

zor açılıyor fotoğraflar, yoksa bizim için sakıncası yok..Genel olarak bu durumdan şikayetçiyiz yani.. :)

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu
Kendi halimzide gözümüzün gördüüğü kadarrı ile işte Görkem bey,çok profesyonelde değil amator arası birşey:D

Fotoğrafı fotoğraf yapan o görme olmalı işte bence çok güzel yakalamışsınız. :mangal:

Makinanızın marka modelini sorsam sakıncası yoksa?

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli
Fotoğrafı fotoğraf yapan o görme olmalı işte bence çok güzel yakalamışsınız. :D

Makinanızın marka modelini sorsam sakıncası yoksa?

Nikon D5000 18-55 vr nikkor lens.Orta dereceli bir makina ,başlangıç seviyesi

Tüm fotoğrafları boyutlarını küçültüp yüklüyorum şimdi ama ilk mesajı değiştiremiyorum nedeni ne olaiblir sizce?

Yüreğinize sağlık Savaş bey :(

Ankara ya gelirseniz araçlarla fotoday yapalım :mangal:

Yaza gelmeyi planlıyorum Can bey,bir aksilik çıkmaz ise bende mutlu olurum

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

Arkadaşlar Büyük boyutlu fotoğrafları kaldırıp küçük hallerini ekleyeceğim ama ilk mesajı değiştiremiyorum,ne yapmam gerekli :mangal:

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Mod arkadaşlar gerekeni söylerler (yaparlar) siz diğerlerini 600*800 olarak yükleyebilirsiniz.

Elinize sağlık :mangal:

Yorum bağlantısı
Guest Ta?k?n Acar

Ellerinize sağlık çok güzel fotoraflar, renklerde oynama yapılmış galiba, ben makinanızı merak ettim.

Yorum bağlantısı
Murat Yıldırım

Çok güzel fotoğraflar. ellerinize sağlık.

Yorum bağlantısı
Misafir

fotolar çok güzel.yüreğinize elinize sağlık.makina iyi olunca göz ayarında tam olunca amatörlük ruhu çok harika işler çıkartıyor. :nazar:

fotolar imageshak sayfasına yüklerken boyut seçeneği mevcut ordan ayarlayabilirsiniz.forumda resim yükleme başlığında güzel yorumlar mevcut.yada benim gibi paint seçeğinde küçültüp image linkinden verebilirsin. :nazar:

çalışmanızın devamını diliyorum.umarım içinize sinen temiz bir ford bulursunuz. :nazar:

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli
Mod arkadaşlar gerekeni söylerler (yaparlar) siz diğerlerini 600*800 olarak yükleyebilirsiniz.

Elinize sağlık :nazar:

Çok teşekkürler Adnan bey

Ellerinize sağlık çok güzel fotoraflar, renklerde oynama yapılmış galiba, ben makinanızı merak ettim.

Teşekkürler Taşkın bey evet biraz kontrast ayarı yaparım fotoğraflara,Makina NİKON D 5000

fotolar çok güzel.yüreğinize elinize sağlık.makina iyi olunca göz ayarında tam olunca amatörlük ruhu çok harika işler çıkartıyor. :nazar:

:nazar: Teşekkürler Oktay bey sağolun

fotolar imageshak sayfasına yüklerken boyut seçeneği mevcut ordan ayarlayabilirsiniz.forumda resim yükleme başlığında güzel yorumlar mevcut.yada benim gibi paint seçeğinde küçültüp image linkinden verebilirsin. :nazar:

çalışmanızın devamını diliyorum.umarım içinize sinen temiz bir ford bulursunuz. :nazar:

İnşallah bulurum birtane üstadım,Çok teşekkür ediyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...