İçeriğe Yönlendir

2011 Titanium Fiesta Için Xenon - bir-xenon

Emre Köksal

Recommended Posts

Emre Köksal

bildiğim kadarı ile fiesta titanium modellerde mercek var ve nisan ayı gibi xenon far istiyorum

Bu güne dek hep aracıma uyumlu olan h7 philips 6000 yada 8000 kit düşünüyordum ama aklıma bir-xenon düştü nerden estiyse..

sorum şu olacak 2011 fiestaya bir-xenon uygulaması yapıalabilir mi yapılabilirse ne kadar bir maliyet çıkar...

ayrıca mevcut far camlarının değişmesi gerekli olacak mı?

nette bir çok sitede farklı tanımlar var ama 2011 titanium merceklki farlar için uyum olur mu olmaz mı bu ayrıntı yok...

işi bilen arkadaşlardan bir el atmalarını isteyeceğim...

Yorum bağlantısı
Turkay Enez
(düzenlendi)

www.xenonmercek.com

www.geceucusu.com

bildiğim kadarı ile fiesta titanium modellerde mercek var ve nisan ayı gibi xenon far istiyorum

Bu güne dek hep aracıma uyumlu olan h7 philips 6000 yada 8000 kit düşünüyordum ama aklıma bir-xenon düştü nerden estiyse..

sorum şu olacak 2011 fiestaya bir-xenon uygulaması yapıalabilir mi yapılabilirse ne kadar bir maliyet çıkar...

ayrıca mevcut far camlarının değişmesi gerekli olacak mı?

nette bir çok sitede farklı tanımlar var ama 2011 titanium merceklki farlar için uyum olur mu olmaz mı bu ayrıntı yok...

işi bilen arkadaşlardan bir el atmalarını isteyeceğim...

tarihinde Turkay Enez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Köksal

bir-xenon olayını merak ediyorum ben...

mk7 ye tam uyumlu olur mu olmaz mı?

uymuyosa uydurmak için gerekenler nelerdir..

Gerçi her ne olursa olsun muayenede far sileceği olmadığı içiçn hafif kusurlu sayılıyormuş ama olsun:))

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)
bir-xenon olayını merak ediyorum ben...

mk7 ye tam uyumlu olur mu olmaz mı?

uymuyosa uydurmak için gerekenler nelerdir..

Gerçi her ne olursa olsun muayenede far sileceği olmadığı içiçn hafif kusurlu sayılıyormuş ama olsun:))

Öncelikle yanlışları bir düzeltelim:

Bir xenon değil B İ-Xenon

Mk7'ye tam uyumlu olur, yapan kişinin el becerisine kalmıştır istediğiniz gibi olması için el işçiliği yapılması gerekir. Farın içinin açılıp merceklerin değiştirilmesi gibi. Muayeneden far sileceğil değil, far yıkaması olmadığı için hafif kusurlu sayılıyor.

tarihinde Burak Erdin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Köksal
Öncelikle yanlışları bir düzeltelim:

Bir xenon değil B İ-Xenon

Mk7'ye tam uyumlu olur, yapan kişinin el becerisine kalmıştır istediğiniz gibi olması için el işçiliği yapılması gerekir. Farın içinin açılıp merceklerin değiştirilmesi gibi. Muayeneden far sileceğil değil, far yıkaması olmadığı için hafif kusurlu sayılıyor.

:nazar:

Başka bir forumda bir-xenon yazan birine de ben gülmüştüm dikkatsizlikten kendim düşmüşüm aynı duruma:)

Yıkamasız far sileceği mi var? Var ise bahsetmeye çalıştığım yıkama ve silmeli sistemdi ama sanırım 2 farklı temizleme varmış pardon...

Peki bir-xenon olayı ampüllerle beraber ortalama olarak ne kadar bir maliyet çıkarır bana?

philips xeon kitler ortalama 400 maliyet çıkaracaktı.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
:fiuw:

Başka bir forumda bir-xenon yazan birine de ben gülmüştüm dikkatsizlikten kendim düşmüşüm aynı duruma:)

Yıkamasız far sileceği mi var? Var ise bahsetmeye çalıştığım yıkama ve silmeli sistemdi ama sanırım 2 farklı temizleme varmış pardon...

Peki bir-xenon olayı ampüllerle beraber ortalama olarak ne kadar bir maliyet çıkarır bana?

philips xeon kitler ortalama 400 maliyet çıkaracaktı.

ben phılıps 6000 k lık kullanıyorum işçilik dahil 350 tl ye mal oldu

Yorum bağlantısı
Emre Köksal
(düzenlendi)

2 dir aynı şey oluyor ilkinde hata bende sandım ama üstüne basa basa 2 yorumumda (bir) yazmama rağmen bir olmuş..

(bir)-xenon yazdığım halde bir oluyor...

Yetkililere ve hata avcısı arkadaşlara duyrulur.

Edit. parantez de k

tarihinde Emre K tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...