İçeriğe Yönlendir

İstanbul En Sa

Serkan Toygar

Recommended Posts

Serkan Toygar

örneğin çevre otogazı çok övüyorlar bilgisi olan varmı

Yorum bağlantısı
Gökhan Karabulut

istanbul için soruyorsan formda güven bey var istediğin marka kitin montajı varsa görüş bence

Yorum bağlantısı
Güven Ekşioğlu
istanbul için soruyorsan formda güven bey var istediğin marka kitin montajı varsa görüş bence

Teşekkür ederim.

Piyasada işi bilmeyen ustalar kadar gayet iyi bilen ustalar da var tabii. Sorun daha çok, gelen aracı 2 saat içerisinde bitirip teslim atma arzusundan kaynaklanır.

LPG bileşenlerinin aracın içerisinde konması gereken yerler çok önemlidir. regülatör enjektöre uzak olmamalıdır; enjektörlerde ısı ve basınç farkı olmamalıdır; ECU korunabilmesi adına aracın yolcu kabimnine konmalıdır. Tüm detaylara dikkat edince bir montaj tüm gün sürere, edilmezse bir kaç saatte biter.

Söylendiği gibi yeni işyerimde bu detaylara dikkat ediyorum. Tüketicinin de aracına yaptırdığı işlemi takip edebilmesi için herkesi bilinçlendirmeye çalışıyorum. Temel olarak bu forumda da bulunma sebebim budur.

Çevre OTOGAZ da uzun süredir var olan bir firma. İyi ve kötü yorumlar alıyorum. Ancak bu kadar eski bir firma kötüolmasa gerek diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...