İçeriğe Yönlendir

Baktım Her Kafadan Ses çıkıyor..

Cavit Doğan

Recommended Posts

Cavit Doğan
(düzenlendi)
Siyah mı :):nea::good1: Bari elektrik turuncu falan deseydin ağam, siyahta nerden çıktı, karbon falan mı diyecektin yoksa ? :lol:

Gıcıklık olsun diye.. :B)

Bi dakka ya, sen hala siyahmı falan diye sorduğuna göre boyatmadın galiba daha öylemi ? Tınlamadın yani ? Peki..

Evi ara bugün geç gelicem, belkide gelemem falan de... :D

tarihinde Cavit Do?an tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Abi senin profilde tüketim kg/100 km. yazıyor..Katı yakıtla mı çalışyor senin araba ben anlayamadım...:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Abi senin profilde tüketim kg/100 km. yazıyor..Katı yakıtla mı çalışyor senin araba ben anlayamadım... :good1:

şefkatli adminim yazık edecen kendine, bak iki tane siyah gözlüklü koruması var ona göre ayağını denk alsan iyi edersin abi sakın diyeyim hemen aganın isteklerini yerine getir. birde böyle mesajlarla agamı sinirini iyice bozma sonra sonra şevkatli bir admin daha nerden bulacaz

Gıcıklık olsun diye.. :)

Bi dakka ya, sen hala siyahmı falan diye sorduğuna göre boyatmadın galiba daha öylemi ? Tınlamadın yani ? Peki..

Evi ara bugün geç gelicem, belkide gelemem falan de... :nea:

agam şevkatli adminim yanlış anlamıştır. sen hemen dellenme hatasını anlar hemen düzeltir yanlışların senin emirlerini hemen yerine getirecektir.

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Abi senin profilde tüketim kg/100 km. yazıyor..Katı yakıtla mı çalışyor senin araba ben anlayamadım...:D

O ne len..Ali Elöver görmesin onu yanarım.. :D

agam şevkatli adminim yanlış anlamıştır. sen hemen dellenme hatasını anlar hemen düzeltir yanlışların senin emirlerini hemen yerine getirecektir.

Sevimli ve şevkatli, yoksa yapıcamı biliyom da.. :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ağam araba işi tamam, gecikme için kusura bakma lütfen...:D

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Ağam araba işi tamam, gecikme için kusura bakma lütfen...:D

Ha şöyle bak ne güzel olmuş, fazlamı güzel olmuş ne ? :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...