İçeriğe Yönlendir

Hava Ve Yol Durumu

Okay Çetinkaya

Recommended Posts

Okay Çetinkaya

herkese iyi akşamlar,arkadaşlar perşembe ya da cuma tokat dan ankaraya doğru yola çıkacağım her zaman kullandığım güzergahım;amasya-çorum-kırıkkale-ankara 5 günlük hava durumu pek olumsuz gözükmüyor yolların son durumları hakkında bilginiz var mı?teşekkür şimdiden

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Erkut Uysal

arkadaşlar bu başlık altında gün içerisinde trafiğin yoğun olduğu bölgeler veya geçtiğimiz güzergahlar üzerindeki yol durumunu paylaşalırsak bir birimize daha çok yardımcı olmuş oluruz diye düşünüyorum ilki benden olsun

Çorlu-Lüleburgaz arası yol yapımı trafik gidiş geliş olarak tek yönlü sağlanıyor... Edirne istikametine gidecek olanların bilgisine...

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bursa için

Sabah : 8:20 8:50 arası izmir yolu sıkışık adım adım ilerliyor karşılıklı gidiş geliş;

Aynı şekilde akşam 18:00 18:30 arası yine izmir yolu karşılıklı gidiş geliş sıkışık

Yıllardır böyleydi ve hep böyle kalıcak, ben alıştım artık :police:

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

istinye iki taraflı yoğun, sarıyer merkez liseliler parkı sonrası yoğun, emirgan açık.... :police:

Yorum bağlantısı
İsmail Yüksel

Şuan itibariyle 2.köprü avrupadan anadoluya geçiş felçç yollu kullanacaklar alternetafi yolları denesin

Yorum bağlantısı
Engin Özarı
(düzenlendi)

Kış lastiğinin mantığı, sadece kar ve buz anlamı taşımıyor. + 7 altındaki sıcaklıklarda , sürürüş ve emniyet performansı için düşünülmesi gereken bir ayrıntı.

tarihinde Engin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

istanbul-edirne otabanında bahçeşehir mevkiinde köprü yapımı yol 3 şeritten 2 şeride düşmüştür gidiş-geliş kullanacak olan arkadaşların dikkatine...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Ankara için.

Haftasonu tüm alışveriş merkezlerinden uzak durun. Resmen sinir harbi.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

İstanbul'dan Ankara istikametine gitmekte olan sayın yolcular. İstanbul-Düzce çıkışı arasında herhangi bir yol çalışması yoktur. Kaptırıp gidebilirsiniz :)

Yiğitcan Coşar Düzce'den bildirdi :nazar:

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

Uzun zamandır kar göremedik ve özlediğimiz bir hava durumu :)

Bursa

bursad.jpg

--------------------------------------------------------------

İstanbul

istanbulw.jpg

--------------------------------------------------------------

Ankara

ankara.jpg

snow.gif

tarihinde Ayhan ?ent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Şuan süpürgelikteyim, kar yok ama hafif hafif tipi başlıyor...

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
Ertan Çabuk

Bu taraflara gelecekler kızıldağ, yağdonduran vs. gibi geçitlerde yoğun kar yağışı alçaklarda karla karışık yoğun bir yağış var. Kayseri Sivas arasında da yol yapım çalışmaları devam etmekte. Özellikle Kayseri-Sivas yolunun 150. km sinden sonra yol bayağı bir kötü ve işaret ve aydınlatmalar sıfır. amman dikkat edelim.

bu taraflara gelecekleri uyaralım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...